Prahova: DJ 100 este blocat

Category: Actual Created: Thursday, 20 April 2017 12:26

copac cazut soseaDrumul județean 100 este blocat din cauza mai multor copaci care au căzut peste șosea.

ISU Prahova a trimis două echipaje pentru degajarea carosabilului. Intervenția este dificilă. Din cauza zăpezii, pompierii au decis să meargă pe jos aproximativ 2 km, până la locul unde au căzut copacii.

Foto> ilustrativ

Contact

Pentru sesizări și ponturi, scrie-ne la adresa: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., pe pagina de FACEBOOK a publicației, TWITTER sau GOOGLE PLUS.