Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

Categorie: Actual
  • Polițiștii locali din Ploiești au desfășurat joi o amplă acțiune de control care a vizat transportatorii de marfă și operatorii de transport persoane.
  • În urma verificării a 162 de conducători auto, au fost aplicate 74 de sancțiuni contravenționale, în valoare totală de aproximativ 138.250 de lei.

Poliția Locală Ploiești a desfășurat joi o acțiune de control în mai multe zone ale municipiului, având ca scop verificarea respectării legislației privind transportul de marfă și transportul public de persoane. În cadrul acțiunii au fost controlați 162 de conducători auto, atât șoferi ai autovehiculelor destinate transportului de marfă, cât și operatori care efectuează transport de persoane cu microbuze și autobuze. În urma neregulilor constatate, polițiștii locali au aplicat 74 de sancțiuni contravenționale, valoarea totală a amenzilor ridicându-se la aproximativ 138.250 de lei.

Potrivit reprezentanților Poliției Locale, cele mai frecvente abateri au fost constatate în cazul transportatorilor de marfă care au circulat în zone restricționate fără a deține autorizațiile necesare sau fără vignete valabile. De asemenea, au fost identificate situații în care documentele prezentate nu corespundeau perioadei de timp, intervalului orar, tonajului sau categoriei de vehicul pentru care fuseseră emise.

Nereguli au fost depistate și în domeniul transportului de persoane. Printre acestea se numără efectuarea curselor fără autorizație emisă de municipalitate, utilizarea unor terminale neaprobate, circulația pe trasee neautorizate și oprirea pentru îmbarcarea sau debarcarea călătorilor în locuri nepermise.

Controalele au fost desfășurate pe principalele artere din municipiu, printre care Bulevardul București, Strada Democrației, Strada Găgeni, Șoseaua Vestului, Strada Ștrandului, Strada Gheorghe Grigore Cantacuzino, Strada Depoului, precum și în zona centrală a orașului.

Citește și Amendă de mii de euro pentru Petrolul Ploiești, în urma pagubelor provocate de suporteri la meciul cu Dinamo

Back To Top