Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

Categorie: Actual

diicotGheorghe Graure, fostul prim procuror al Parchetului de pe lângă Judecătoria Câmpina, a ajuns procuror la Direcţia de Investigare a Infracțiunilor de Criminalitate Organizată şi Terorism Serviciul Teritorial Ploiești.

Gheorghe Graure a ajuns în atenția presei în vara acestui an, în urma unei decizii controversate. Acesta a refuzat să-l trimită în fața instanței cu propunere de arestare preventivă pe Sorin Stanciu, recidivistul care a violat o fetiță în vârstă de 11 ani din Provița de Sus.

Graure a considerat atunci că principalul suspect al violului nu reprezenta neapărat un pericol public și a decis să ia ca măsură preventivă doar controlul judiciar. A revenit însă asupra acestei decizii, probabil și după ce atât presa locală cât și cea centrală a mediatizat cazul fetiței, și a decis să solicite arestarea violatorului.

Sursa: ziarulincomod.ro

Back To Top