Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

amenințare cu bombă
Categorie: Actual
  • Amenințări cu bombă au fost transmise miercuri, în jurul prânzului, la mai multe spitale din București.
  • ”Am depus multe bombe în spital. Aceste bombe vor exploda în câteva ore. Multă lume va deceda!” se arată în mesajele care au pus pe jar autoritățile din Capitală.

Mesaje de amenințare cu bombă au fost trimise, potrivit realitatea.net, către Institutul Marius Nasta, Spitalul Bagdasar Arseni, Spitalul de Oftalmologie, Spitalul Fundeni. Se pare că un astfel de e-mail ar fi ajuns și la Ministerul Sănătății.

Antena 3 CNN citează surse care susțin că nu există elemente care să arate că alertele ar fi reale, dar autoritățile fac verificări pentru a confirma că nu există niciun pericol.

Citiți și: ALERTĂ CU BOMBĂ ÎN SEDIUL UNEI BĂNCI DIN CENTRUL PLOIEȘTIULUI 

Update: ”În urma verificărilor efectuate în incinta Spitalului cu personalul propriu și cel al firmei de pază nu se constată existența vreunui echipament, colet sau bagaj suspect. Reprezentanți ai Secției 15 Politie s-au deplasat de asemenea la SCUBA pentru masuri specifice. Activitatea Spitalului se desfășoară în continuare în parametri normali”, au anunțat reprezentanții Spitalului Bagdasar Arseni, potrivit Antena 3 CNN. 

Foto: captură antena3.ro

 

Back To Top