Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

Categorie: Actual
vot1Institutia Prefectului a emis Ordinul privind convocarea consilierilor declaraţi aleşi la alegerile pentru autorităţile administraţiei publice locale din data de 10 iunie 2012, pentru şedinţa de constituire.
Restul programarii urmand sa se definitiveze luni.

1. Câmpina 27.06.2012 ora 16.00 Subprefect
Rodica Paraschiv
2. Plopeni 24.06.2012 ora 11.00 Subprefect
Rodica Paraschiv
3. Bătrâni 27.06.2012 ora 10.00 Consilier juridic
Elena Popescu
4. Bertea 26.06.2012 ora 10.00 Consilier Juridic
Mihaela Georgescu
5. Blejoi 26.06.2012 ora 15.00 Subprefect
Rodica Paraschiv
6. Cornu 28.06.2012 ora 15.00 Subprefect
Rodica Paraschiv
7. Iordăcheanu 26.06.2012 ora 10.00 Subprefect
Rodica Paraschiv
8. Lipăneşti 30.06.2012 ora 15.00 Consilier juridic
Vasile Trandafir Vadan
9. Păuleşti 25.06.2012 ora 15.00 Consilier
Ion Mihaescu
10. Poseşti 26.06.2012 ora 10.00 Consilier juridic
Elena Popescu
11. Predeal – Sărari 26.06.2012 ora 9.30 Consilier juridic
Ana Ariciu
12. Ştefeşti 25.06.2012 ora 10.00 Consilier juridic
Elena Popescu
13. Teişani 22.06.2012 ora 10.00 Consilier juridic
Mihaela Lucia Constantin
14. Vărbilău 27.06.2012 ora 11.00 Consilier juridic
Dinu Maria Paula
15. Vâlcăneşti 23.06.2012 ora 14.00 Subprefect
Rodica Paraschiv

1. Câmpina 27.06.2012 ora 16.00 Subprefect
Rodica Paraschiv
2. Baicoi 27.06.2012 ora 12.00 Subprefect
Rodica Paraschiv
3. Plopeni 24.06.2012 ora 11.00 Subprefect
Rodica Paraschiv
4. Sinaia 29.06.2012 ora 14.00 Prefect
Marius Gabriel Sersea
5. Vălenii de Munte 28.06.2012 ora 10.00 Subprefect
Rodica Paraschiv
6. Alunis 25.06.2012 ora 13.00 Subprefect
Rodica Paraschiv
7. Bălţeşti 22.06.2012 ora 10.00 Consilier
Ion Mihaescu
8. Bătrâni 27.06.2012 ora 10.00 Consilier juridic
Elena Popescu
9. Bertea 26.06.2012 ora 10.00 Consilier Juridic
Mihaela Georgescu
10. Blejoi 26.06.2012 ora 15.00 Subprefect
Rodica Paraschiv
11. Cornu 28.06.2012 ora 15.00 Subprefect
Rodica Paraschiv
12. Dumbrava 27.06.2012 ora 11.00 Consilier juridic
Ana Ariciu
13. Iordăcheanu 26.06.2012 ora 10.00 Subprefect
Rodica Paraschiv
14. Izvoarele 25.06.2012 ora 15.00 Prefect
Marius Gabriel Sersea
15. Lipăneşti 30.06.2012 ora 15.00 Consilier juridic
Vasile Trandafir Vadan
16. Măneciu 25.06.2012 ora 11.00 Consilier juridic
Ana Ariciu
17. Păuleşti 25.06.2012 ora 15.00 Consilier
Ion Mihaescu
18. Poseşti 26.06.2012 ora 10.00 Consilier juridic
Elena Popescu
19. Predeal – Sărari 26.06.2012 ora 9.30 Consilier juridic
Ana Ariciu
20. Proviţa de Sus 29.06.2012 ora 1400 S.ubprefect
Rodica Paraschiv
21. Ştefeşti 25.06.2012 ora 10.00 Consilier juridic
Elena Popescu
22. Teişani 22.06.2012 ora 10.00 Consilier juridic
Mihaela Lucia Constantin
23. Vărbilău 27.06.2012 ora 11.00 Consilier
Ozana Elena Georgescu
24. Vâlcăneşti 23.06.2012 ora 14.00 Subprefect
Rodica Paraschiv

1. Ploieşti 26.06.2012 ora 11.00 Prefect
Marius Gabriel Sersea
2. Azuga 27.06.2012 ora 11.00 Prefect
Marius Gabriel Sersea
3. Boldeşti Scăeni 03.07.2012 ora 15.00 Subprefect
Rodica Paraschiv
4. Breaza 27.06.2012 ora 15.00 Prefect
Marius Gabriel Sersea
5. Buşteni 28.06.2012 ora 16.00 Prefect
Marius Gabriel Sersea
6. Comarnic 29.06.2012 ora 13.00 Consilier juridic
Nicuşor Dumitru
7. Slănic 28.06.2012 ora 12.00 Prefect
Marius Gabriel Sersea
8. Mizil 30.06.2012 ora 11.00 Subprefect
Rodica Paraschiv
9. Adunaţi 29.06.2012 ora 10.00 Consilier juridic
Elena Popescu
10. Apostolache 27.06.2012 ora 16.00 Referent
Petre Ion
11. Băneşti 26.06.2012 ora 18.00 Prefect
Marius Gabriel Sersea
12. Bărcăneşti 28.06.2012 ora 12.00 Consilier juridic
Mihaela Lucia Constantin
13. Balta Doamnei 28.06.2012 ora 10.00 Consilier Juridic
Alina Pană
14. Berceni 28.06.2012 ora 15.00 Consilier juridic
Mihaela Lucia Constantin
15. Brazi 26.06.2012 ora 12.00 Consiler juridic
Sorin Lilu Barbulescu
16. Călugăreni 26.06.2012 ora 10.00 Consilier juridic
Nicuşor Dumitru
17. Cărbuneşti 22.06.2012 ora 10.00 Consilier juridic
Corina Nedelcu
18. Ceptura 28.06.2012 ora 11.00 Consilier juridic
Corina Nedelcu
19. Colceag 27.06.2012 ora 12.00 Consilier
Zidărescu Ion
20. Cosminele 26.06.2012 ora 14.00 Consilier
Coarfă Serafim
21. Chiojdeanca 23.06.2012 ora 10.00 Referent
Petre Ion
22. Drajna 25.06.2012 ora 14.30 Consilier juridic
Corina Nedelcu
23. Dumbrăveşti 28.06.2012 ora 10.00 Consilier juridic
Elena Popescu
24. Filipeştii de Pădure 27.06.2012 ora 14.00 Consilier juridic
Nicuşor Dumitru
25. Fântânele 28.06.2012 ora 12.00 Consilier
Zidărescu Ion
26. Gorgota 26.06.2012 ora 16.00 Consilier
Luminiţa Ilie
27. Gura Vitioarei 28.06.2012 ora 9.00 Consilier juridic
Ana Ariciu
28. Jugureni 27.06.2012 ora 9.00 Consilier
Zidărescu Ion
29. Lapoş 28.06.2012 ora 10.00 Consilier
Ozana Elena Georgescu
30. Măgurele 22.06.2012 ora 10.00 Consilier
Ion Mihaescu
31. Măgureni 29.06.2012 ora 10.00 Prefect
Marius Gabriel Sersea
32. Măneşti 28.06.2012 ora 15.00 Consilier
Luminiţa Ilie
33. Olari 25.06.2012 ora 10.00 Consilier juridic
Nicuşor Dumitru
34. Păcureţi 27.06.2012 ora 10.00 Consilier
Coarfă Serafim
35. Podenii Noi 29.06.2012 ora 14.00 Consilier
Zidărescu Ion
36. Poienarii Burchii 27.06.2012 ora 15.00 Consilier
Luminiţa Ilie
37. Puchenii Mari 29.06.2012 ora 10.00 Consilier
Ozana Elena Georgescu
38. Şirna 25.06.2012 ora 15.00 Consilier juridic
Mihaela Lucia Constantin
39. Sângeru 30.06.2012 ora 10.00 Consilier
Ozana Elena Georgescu
40. Secăria 27.06.2012 ora 10.00 Consilier juridic
Mihaela Lucia Constantin
41. Starchiojd 27.06.2012 ora 12.00 Consilier Juridic
Alina Pană
42. Tătaru 26.06.2012 ora 10.00 Referent
Petre Ion
43. Valea Doftanei 28.06.2012 ora 12.00 Consilier juridic
Nicuşor Dumitru

Back To Top