Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

apele române grad umplere măneciu
Categorie: Actual
  • Coeficientul de umplere în principalele 40 de lacuri de acumulare este de 67,78%, au informat reprezentanții ANAR.


Datele publicate de Apele Române arată că în lacurile de acumulare se află un volum de 2,96 de milioane de metri cubi de apă, „suficient pentru asigurarea alimentării cu apă a populației pentru perioada de iarnă”.

Într-un comunicat din 23 octombrie, reprezentanții instituției anunțau că se înregistra un coeficient de umplere de 70%. La acel moment, acumularea Paltinu avea un grad de umplere de 58% (față de 72% - în anul 2023 și 70% - în anul 2022), iar cea de la Măneciu - de 26% (față de 67% - în anul 2023 și 50%- în anul 2022), nivelurile fiind în scădere.

Citiți și: GALERIE FOTO. Nivel foarte scăzut în lacurile de acumulare de la  Paltinu și Măneciu, anunță Apele Române

În continuare, imaginile surprinse la Măneciu arată un grad mic de umplere în cazul acumulării din nordul județului Prahova.

apele romane maneciu 4 noi1 1

apele romane maneciu 4 noi1 2

apele romane maneciu 4 noi1 3

apele romane maneciu 4 noi1

Foto: Apele Române

 
Back To Top