Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

Categorie: Actual
  • Un bărbat din București a fost reținut la Ploiești după ce polițiștii au descoperit 26.000 de țigarete, multe fără marcaje fiscale.
  • Produsele, suspectate că provin din circuitul ilicit, au fost confiscate.

Polițiștii din Ploiești au reținut, duminică, un bărbat de 47 de ani, din București, cercetat pentru deținerea și transportul ilegal de produse accizabile nemarcate sau marcate necorespunzător. În urma controlului, oamenii legii au descoperit o cantitate semnificativă de țigarete provenite, potrivit suspiciunilor, din circuitul ilicit. Intervenția a avut loc duminică dimineață, când polițiștii au interceptat un bărbat care transporta un bagaj voluminos, ascuns sub articole vestimentare. Suspiciunile privind legalitatea conținutului au determinat efectuarea unui control amănunțit.

După legitimare, s-a stabilit că este vorba despre un bărbat în vârstă de 47 de ani, domiciliat în municipiul București. În urma controlului corporal și a verificării autovehiculului acestuia, polițiștii au identificat 26.000 de țigarete, dintre care aproximativ jumătate nu aveau marcaje fiscale conforme. IJP Prahova informează că există indicii că produsele provin din circuitul ilicit al bunurilor accizabile, motiv pentru care întreaga cantitate a fost indisponibilizată în vederea continuării cercetărilor. Ancheta vizează stabilirea provenienței, traseului și destinației acestor produse.

Pe baza probatoriului administrat, polițiștii au dispus reținerea pentru 24 de ore a bărbatului, acesta urmând să fie prezentat procurorilor pentru luarea unei eventuale măsuri preventive.

Citește și Șofer beat depistat în trafic, pe DN1A. Bărbatul a ignorat semnalele acustice și luminoase, la o trecere a nivel cu calea ferată

Back To Top