Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

Categorie: Știri locale

Un service auto din Blejoi a luat foc, azi-noapte, evenimentul provocând pagube materiale însemnate.

ISU Prahova a anunțat că a mobilizat, la locul incendiului, cinci mașini de stingere, o autoscară, un echipaj de descarcerare și unul de prim-ajutor, dar și o autospecială de primă intervenție și comandă au intervenit.

“În jurul orei 01:58, un incendiu puternic a cuprins un service auto din satul Tânțăreni, comuna Blejoi. La sosirea echipajelor de pompieri, incendiul se manifesta la o construcție metalică, cuprinzând un autoturism, unelte, utilaje și mai multe produse combustibile depozitate în interior, pe o suprafață de aproximativ 290 mp”, a transmis ISU Prahova.

Intervenția a durat aproximativ o oră.

Pompierii au stabilit că incendiul a fost declanșat, cel mai probabil, de un acumulator electric lăsat sub tensiune.

Foto: ISU Prahova

Back To Top