Asociația The never forgotten Romanian children - Copiii niciodată uitați ai României a prezentat cazul unei tinere în vârstă de 22 de ani care s-a născut în Ploiești și care vrea să-și cunoască părinții biologici.
Florentina Gheorghe s-a născut la Ploiești, în data de 23.03.2003 și potrivit acesteia, ar mai avea încă șapte frați.
Povestea tinerei
„Numele meu este GHEORGHE FLORENTINA sunt născută la data de 23/03/2003 in Ploiești. Sunt aici în căutarea mamei mele biologice GHEORGHE FLORICA și a celor șapte frățiori.
- CITEȘTE ȘI: ANM: Risc însemnat de avalanșe în Munții Bucegi
Cunosc numai numele a trei dintre ei DRAGOS SIMION care are aproximativ 30 ani, FLORIN SIMION în vârstă de 26 ani, GHEORGHE ELENA MIHAELA aproximativ 22 ani. Am fost luată în plasament de o familie minunată cu suflet bun, care m-a iubit enorm, unde încă mai sunt și acum.
Nu dețin alte informații dar cu ajutorul vostru sper să-mi găsesc mama și frații. Vă rog mult să distribuiți anunțul meu!” este mesajul publicat de asociația The never forgotten Romanian children - Copiii niciodată uitați ai României
Persoanele care dețin informații despre acest caz sunt rugate să ia legătura cu reprezentanții asociației prin intermediul paginii de facebook.
- Facebook.com/actualitateaprahoveana.ro
- instagram.com
- twitter.com
- Google Business
- Youtube Actualitatea