Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

dispăruți prahova 24 mai
Categorie: Știri locale
  • Poliția Prahova a lansat apeluri pentru găsirea a doi bărbați care au plecat voluntar de la adresele cunoscute și nu au mai revenit.
  • Unul dintre cazuri a fost reclamat la Cocorăștii Colț, iar al doilea la Vărbilău.

Unul dintre cei doi dispăruți este căutat de Poliția alertată de reprezentantul unui centru la care se afla acesta.

“La data de 24 mai a.c., în jurul orei 12.30, polițiștii din cadrul Secției de poliție rurală Cocorăștii Colț au fost sesizați de către un reprezentant al unei fundații cu privire la faptul că, OBREJAN ION, în vârstă de 50 de ani, a plecat în mod voluntar de la centrul din comuna Ariceștii Rahtivani și până în prezent nu a mai revenit.

Semnalmente: greutate aproximativ 60 de kg, înălțime aproximativ 1.60 m, constituție astenică, păr scurt de culoare șaten, ochi căprui.

La momentul plecării bărbatul era îmbrăcat cu pantaloni de trening negri, o geacă de culoare maro, cizme de cauciuc”, au transmis reprezentanții IJP Prahova.

În al doilea caz, autoritățile au fost alertate de nepoata celui în cauză.

“La data de 24 mai a.c., în jurul orei 13.00, polițiștii din cadrul Poliției orașului Slănic au fost sesizați de către o femeie cu privire la faptul că, unchiul său, ANDREI TĂNASE, în vârstă de 66 de ani, a plecat în mod voluntar de la domiciliul din comuna Varbilău și până în prezent nu a mai revenit.

Semnalmente: greutate aproximativ 60 de kg, înălțime aproximativ 1.55 m, constituție atletică, păr grizonat, tuns scurt, fața ovală, ochi verzi, ten deschis.

La momentul plecării bărbatul era îmbrăcat cu pantaloni de culoare albastră bluză de trening neagră cu dungi albe și albastre, papuci negri” este al doilea mesaj al Poliției.

Persoanele care pot oferi informații cu privire la oricare dintre cei doi dispăruți sunt rugate să se adreseze celei mai apropiate unități de poliție sau să apeleze numărul unic de urgență 112.

Update: Bărbatul în vârstă de 50 de ani a fost găsit pe raza comunei Ariceștii Rahtivani, a anunțat, vineri, IJP Prahova. Acesta nu a fost victima niciunei infracțiuni.

Citiți și: DISTRUGERE PRIN INCENDIERE, ÎNTR-O COMUNĂ DIN PRAHOVA. MAI MULTE PERCHEZIȚII AU LOC ÎN DOSARUL CU PREJUDICIU DE ZECI DE MII DE LEI

Foto: IJP Prahova

Back To Top