Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

furt geantă cimitir
Categorie: Știri locale
  • Un tânăr din Ploiești este bănuit că i-ar fi sustras geanta cu bani și acte unei femei de 67 de ani. Hoțul ar fi operat într-un cimitir din municipiu.

Bărbatul suspectat de furt a fost reținut zilele acestea, la o săptămână după comiterea faptei.

"În fapt, la data de 14 septembrie a.c., o femeie în vârstă de 67 de ani, din municipiul Ploiești a sesizat în mod direct polițiștii Secției nr.3 de Poliție Ploiești, despre faptul că în timp ce se afla într-un cimitir din municipiu, i-ar fi fost sustrasă geanta personală în care se aflau două telefoane mobile și aproximativ 600 de lei.

În urma verificărilor efectuate, polițiștii au identificat și depistat persoana bănuită de comiterea faptei ca fiind un bărbat în vârstă de 35 de ani, din municipiu, acesta creând un prejudiciu de aproximativ 4.000 de lei.

Citiți și: UN PLOIEȘTEAN DE 60 DE ANI A FOST REȚINUT PENTRU FURT. I-A SMULS GEANTA UNEI BĂTRÂNE DE 89 DE ANI CARE SE OPRISE SĂ SE ODIHNEASCĂ

În baza probatoriului administrat, față de acesta a fost luată măsura reținerii pentru 24 de ore, urmând ca azi să fie prezentat unității de parchet competente cu propunere de luare a unei alte măsuri preventive.

În cauză, cercetările sunt continuate de polițiști în cadrul unui dosar penal", a informat IJP Prahova.

 

Back To Top