Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

cuplu agresat retinut ploiesti
Categorie: Știri locale
  • Femeia bătută de fostul soț a fost cea care a sunat la Poliție și a cerut ajutor, în urma incidentului de acum două seri.

Un tânăr de 28 de ani, din Prahova, este acuzat că ar fi agresat un cuplu de tineri format din fosta sa soție și actualul iubit al acesteia.

„La data de 4 iunie a.c., în jurul orei 19.00, polițiștii din cadrul Secției de Poliție Ciorani au fost sesizați de către o femeie despre faptul că atât aceasta cât și actualul concubin ar fi fost agresați de fostul său soț.

În baza sesizării, polițiștii s-au deplasat la fața locului, unde au identificat apelanta, o femeie de 28 de ani și un bărbat de 33 de ani.

Din primele verificări a reieșit faptul că, pe fondul unor discuții anterioare, cei doi ar fi fost agresați fizic de către un bărbat de 28 de ani, în calitate de fost soț al apelantei.

În urma completării formularului de evaluare a riscului, în baza răspunsurilor date de persoana vătămată a rezultat că există risc iminent, fapt ce a condus la emiterea Ordinul de Protecție Provizoriu”, a anunțat IJP Prahova.

În baza probatoriului administrat, față de bărbatul de 28 de ani a fost luată măsura reținerii pentru 24 de ore, urmând să fie prezentat unităţii de parchet competente pentru luarea unei alte măsuri preventive. În acest dosar, cercetările sunt continuate de către polițiștii, sub aspectul săvârșirii infracțiunilor de violență în familie și lovire sau alte violențe.

Citiți și: TÂNĂR DIN PLOIEȘTI, LUAT PE SUS DE MASCAȚI LA PRIMA ORĂ. ESTE BĂRBATUL BĂNUIT CĂ AR FI AGRESAT SEXUAL O FEMEIE, ÎNTR-O SCARĂ DE BLOC DIN MUNICIPIU - VIDEO LINK

Foto ilustrație

Back To Top