Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

accident dn1 nistoresti
Categorie: Știri locale
  • Un șofer a murit, marți seară, în urma unui tragic eveniment rutier produs pe DN1, la km 103, în zona Nistorești.

ISU Prahova a anunțat că bărbatul implicat în accident a fost găsit încarcerat și inconștient, acesta fiind extras din mașină și preluat de echipajele medicale, care au început manevrele de resuscitare.

Din păcate, acestea au rămas fără rezultat.

„La data de 11 iunie, în jurul orei 18.30., polițiștii Serviciului Rutier au fost sesizați despre faptul că pe Drumul Național 1, în localitatea Breaza, cartier Nistorești, s-a produs un accident rutier.

În baza sesizării, polițiștii s-au deplasat la fața locului, din primele verificări reieșind faptul că un bărbat de 68 de ani, în timp ce conducea un autoturism, ar fi pierdut controlul asupra direcției de deplasare și a intrat în coliziune cu o scară de acces către un imobil.

În urma producerii accidentului a rezultat decesul bărbatului”, a anunțat Poliția.

Traficul rutier este dirijat de către polițiștii rutieri, fiind restricționat pe sensul spre Brașov.

Citiți și: ACCIDENT CU VICTIMĂ PE DN1. O FEMEIE DE 50 DE ANI, AFLATĂ PE MOTOCICLETĂ, A FOST RĂNITĂ

Cercetările sunt continuate de către polițiști în vederea stabilirii tuturor împrejurărilor în care s-a produs evenimentul rutier, în cadrul unui dosar penal deschis sub aspectul săvârșirii infracțiunii de ucidere din culpă.

Back To Top