Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

incendiu Munții Baiului
Categorie: Știri locale
  • Un incident grav a fost prevenit, sâmbătă, datorită unui turist care a observat din timp că vegetația începuse să ardă în Munții Baiului, în zona Valea Rea.

Sâmbătă seară, o persoană care cobora pe traseul montan Piscul Câinelui a sunat la 112 și a alertat autoritățile cu privire la un posibil incendiu izbucnit în golul alpin, pe Valea Rea, la o diferență de nivel de aproximativ 200 de metri.

„În zona indicată s-a deplasat un echipaj de jandarmi montani din cadrul Inspectoratului de Jandarmi Județean Prahova care după aproximativ 2 ore a reușit să stingă cele trei focare descoperite la locul indicat”, a anunțat IJJ Prahova.

Citiți și: Un incendiu de vegetație a izbucnit vineri, la Filipeștii de Pădure. Intervin pompieri din Dâmbovița

Vă ramintim că, în vara anului trecut, a durat aproape o săptămână până când au fost toate focarele incendiului izbucnit într-o zonă greu accesibilă din Bucegi.

Citiți și: Incendiul din Bucegi a fost declarat lichidat. Zona va fi monitorizată - video link

incendiu muntii baiului martie 2025 1

incendiu muntii baiului martie 2025 2

incendiu muntii baiului martie 2025 3

incendiu muntii baiului martie 2025 5

incendiu muntii baiului martie 2025 6

incendiu muntii baiului martie 2025 7

Imagini: IJJ Prahova

Back To Top