Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

tineri fără permis
Categorie: Știri locale
  • Cazurile au fost înregistrate la Ploiești, Tinosu și Ciorani.
  • Unul dintre conducătorii auto, un tânăr de 26 de ani, conducea pe DN1D fără permis și cu alcoolemie de peste 1 la mie.

O tânără de 19 ani, din Ploiești s-a ales cu dosar penal după ce, în noaptea de vineri spre sâmbătă, în jurul orei 2.00, a fost depistată în zona Parcului Municipal Vest, conducând fără a avea permis. În autoturism se afla și amicul ei, de aceeași vârstă, care de asemenea a intrat în vizorul oamenilor legii fiindcă i-a încredințat acesteia autovehiculul în cauză.

Cercetările continuă pentru stabilirea tuturor împrejurărilor săvârșirii faptei, în cadrul unui dosar penal întocmit sub aspectul săvârșirii infracțiunilor de conducerea unui autovehicul fără permis și încredințarea unui autovehicul pentru a fi condus pe drumurile publice, unei persoane de care se cunoaște că nu deține permis de conducere”, a anunțat IJP Prahova într-o informare transmisă luni.

Citiți și: SPEED MARATHON. Peste 1.000 de vitezomani au fost amendați săptămâna trecută, în Prahova. Peste 30 de șoferi au rămas fără permis

Cu câteva ore în urmă, și polițiștii din Cocorăștii-Colț au înregistrat un caz similar, pe DJ130A, în comuna Tinosu.

„La volanul autoturismului a fost identificată o tânără 20 de ani din municipiul București.

În urma verificărilor efectuate în bazele de date, polițiștii au constatat faptul că tânăra nu posedă permis de conducere pentru nicio categorie de vehicule”, a informat Poliția, menționând că, de asemenea, cercetările continuă în cadrul unui dosar penal.

Duminică seară, în jurul orei 23.00, și un tânăr de 26 de ani a fost oprit de Poliție pe DN1D, la Ciorani. Oamenii legii au constatat că acesta nu doar că nu avea permis, dar se afla sub influența băuturilor alcoolice. „Întrucât emana halenă alcoolică, a fost testat cu aparatul etilotest, rezultatul indicând o valoare de 1,31 mg/l alcool pur în aerul expirat. Ulterior, a fost condus la spital, unde i-au fost recoltate probe biologice de sânge în vederea stabilirii alcoolemiei. În cauză, a fost întocmit dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunilor de conducere a unui vehicul fără permis de conducere și conducerea unui vehicul sub influența alcoolului sau a altor substanțe”, a anunțat Poliția, în cursul zilei de luni.

 

Back To Top