Între Winmarkt Omnia și Galeriile Comerciale ar putea să apară o nouă pasarelă, la nici 50 de metri de cea existentă, informează Ziarul Oamenilor Buni. După ce în campania electorală a promis ploieștenilor care locuiesc în apartamentele de deasupra Galeriilor Comerciale că nu va susține acest proiect, primarul Iulian Bădescu s-a sucit și s-a transformat în avocat al proprietarilor celor două spații comerciale. Citeşte integral despre subiect pe Ziarul Oamenilor Buni.
Categorie: Știri locale
Abuz: O nouă pasarelă Winmarkt Omnia ameninţă confortul riveranilor
- Scris de Irina Sima