Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

Categorie: Știri naționale

Cinci copii cu vârsta cuprinsă între doi şi şase ani, din judeţul Dâmboviţa, au ajuns la spital în stare gravă, după ce au ingerat medicamente cu efect sedativ rămân internaţi în secţia de toxicologie sub tratament perfuzabil.

 

Reprezentanţii Spitalului Clinic de Urgență pentru Copii Grigore Alexandrescu au declarat, pentru MEDIAFAX, că cele cinci fete care au în ingerat în mod accidental Anxiar, un medicament pentru tratamentul stărilor de anxietate, rămân internate în spital. Minorele, care fac parte din aceeași familie, sunt în Secţia de Toxicologie sub tratament perfuzabil.

 

mediafax.ro

Back To Top