Categorie: Actual
VIDEO. 17 kg de canabis trimise în România, prin curier. Transportul a fost interceptat de procurori
- Scris de Ioana POPA
- Doi bărbați reținuți de DIICOT joi dimineață sunt cercetați în legătură cu un transport de canabis trimis din Spania în România.
- Dacă procurorii nu intrau pe fir, drogurile ar fi ajuns pe litoral.