Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

gunoaie
Categorie: Administraţie
  • Săptămâna trecută, Primăria Ploiești a prezentat noul operator de salubritate, compania Brantner, care va prelua colectarea și transportul deșeurilor din 17 februarie.
  • Joi, primarul Mihai Polițeanu a reacționat împotriva „dezinformărilor, minciunilor și presiunilor politice și comerciale” venite din zona „găștii de mafioți și de interlopi care a controlat gestionarea deșeurilor în Prahova”.

„Toată gașca de mafioți și de interlopi care a controlat gestionarea deșeurilor în Prahova până acum este șocată și disperată că pierde controlul pe zeci de milioane de euro din banii cetățenilor. Ca atare, inundă piața cu dezinformări, minciuni, dar și presiuni politice și comerciale”, a acuzat Polițeanu.

„Instigă la comiterea de fapte penale”

Primarul Ploieștiului a demontat, pe rând, mai multe informații care au circulat în spațiul public:

„Ei mint cu nerușinare că depozităm gunoaie la Ariceștii Rahtivani. Nu depozităm, ci tratăm la o stație existentă, care funcționează deja și asta face. Deci nu impactează comunitatea;

Ei se declară calomniați când informez opinia publică că sunt la propriu niște infractori, asta deși am prezentat public documentul de recunoaștere a vinovăției penale.

Ei se folosesc de instrumente media sau servitori din instituții publice pentru a crea presiune și a bloca proceduri instituționale chiar dacă asta înseamnă servicii publice de proastă calitate. Pur și simplu nu îi interesează oamenii pentru care ei ar trebui să lucreze.

Ei instigă la comiterea de fapte penale spunând că au protecția poliției. Și mă refer direct la conducerea Bin Go Solutions, fost UWS, care a comunicat șoferilor de pe autospeciale să continue și să forțeze prezența Bin Go pe străzile Ploieștiului și de luni încolo, spunându-le că le vor plăti amenzile și că au protecția poliției naționale”.

„Să nu subestimeze furia oamenilor”

„Le spun încă o dată să nu subestimeze determinarea de a scăpa Ploieștiul și ploieștenii de ei. Să nu subestimeze furia oamenilor și ura pe care o au față de ei. Nu au cu ce mă presa, nu au cu ce mă cumpăra. Orice interes electoral sau politic pe care l-aș avea, el pălește în fața interesului Ploieștiului. Și ei nu fac parte din planurile de viitor ale Ploieștiului, să înțeleagă acest lucru o dată și definitiv”, a punctat primarul Ploieștiului, Mihai Polițeanu.

Citește și Primăria Ploiești a prezentat noul operator de salubritate. Declarații dure făcute de primarul Mihai Polițeanu la adresa fostului operator

Back To Top