Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

Categorie: Sport

petro breaza 1Lupii s-au impus lejer, cu scorul de 5-0, în partida cu Tricolorul Breaza disputată sâmbătă pe stadionul Ilie Oană.

Cel de-al patrulea gol i-a adus pe elevii lui Tavi Grigore la cota 100 în campionat.
Petrolul a deschis repede scorul, în minutul 5, prin Roland Stănescu. În condițiile în care Claudiu Tudor a fost menajat, Păun i-a preluat sarcina de conducător de joc. Și a făcut-o excelent.

Păun a centrat la primul gol și l-a înscris pe cel de-al doilea, cu un șut de la marginea careului mare.
După o jumătate de oră, Petrolul conducea deja cu 3-0, Stănescu finalizând un atac în care lupii au tras de trei ori consecutiv la poartă, prin Păun, Roberto Alecsandru și Roland.
După pauză, lupii au marcat golul cu numărul 100 în campionat, prin Prunescu, pentru ca, în minutul 80, Michel Jipa să închidă tabela la scorul de 5-0.

Petrolul – Tricolorul Breaza 5-0 (3-0)

Marcatori: Stănescu (5, 29), Păun (21), Prunescu (69), Jipa (80)

Petrolul Ploiești: Nițache – Olaru, Prunescu, Frâncu, A. Radu – Alecsandru – N. Popescu, Catană (65 Jipa), Păun (54 Nițescu), D. Gheorghe (46 I. Dumitrescu) – Stănescu (46 Vintilă).Antrenor: Octavian Grigore.

Tricolorul Breaza: Jilavu – Moldoveanu, Vancea, Dumbărescu, Damian, Vlaicu (77 Călin) – Mădălin Vișan (87 Dumitrache), Mușea (60 A. Ilie), Duricu, Manta – Udrea (59 Comnoiu). Antrenor: Florin Stăncioiu.