Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

Categorie: Sport

petrolul as sr brasovPetrolul s-a impus cu scorul de 5-0 în meciul amical disputant miercuri cu AS SR Brașov.

Adversara lupilor conduce campionatul județean și urmărește cam același traseu pe care și l-au propus și ploieștenii.

Prima repriză a fost una echilibrată. Potrivit fcpetrolul.ro, la brașoveni au jucat, în prima parte, mai mulți jucători trecuți prin prima ligă.

Lupii au condus totuși la pauză. A marcat Arnăutu, dintr-un penalty obținut de Nini Popescu.

Jocul în repriza secundă s-a schimbat radical. "Avântul" lupilor a început să bată cu putere în jumătatea adversă.

Păun (66) a majorat diferenţa, reluând din faţa porţii.

Servant la golul doi, N. Popescu a reușit să şi înscrie, în minutul 71, atunci când a pătruns decis pe partea dreaptă şi a finalizat, cu un şut perfect, la colţul lung.

nini popescu petrolul

Pe final, Cârjan (89) a plasat superb, cu capul, de la 10 metri, la o nouă centrare ideală a lui Nini Popescu, cel care, în cel de-al treilea minut al prelungirilor, i-a oferit o pasă decisivă şi lui Lambru (90+3), acesta punctând din faţa porţii, notează site-ul official al Petrolului.

Cantonamentul de la Cheile Grădiștei se termină vineri.

FC Petrolul Ploieşti – AS SR Braşov 5-0 (1-0)

Marcatori: Arnăutu (36 pen), Păun (65), N. Popescu (71), Cârjan (89), Lambru (90+3).

Petrolul: Bolboaşă (46 Avram) – Olaru, Antoche, Frîncu (89 Ţicu) – Saim Tudor (89 Catană), Andor (84 Ene), Chindriş (89 Niţescu), Velisar – N. Popescu, Arnăutu (60 Lambru), Păun (82 Cârjan). Antrenor: Romulus Ciobanu.

AS SR: Mutu – Rusu, Poverlovici, Damian, Răduţoiu – Ţuţu – Wagner, Cocan – H. Popa,
E. Popa, Vârlan. Au mai jucat: Maxim, Popa – Poenaru, Strătilă, Fl. Stângă, Popescu, Dumitraş, Taraş. Antrenor: Fl. Stângă.