Reveniţi sâmbătă din cantonamentul de la Predeal, fotbaliştii Petrolului a reînceput, ieri, antrenamentele, la baza de la Crângul lui Bot. Vineri, este programată plecarea în Antalya, dar, până atunci, lupii vor mai disputa un joc de verificare, mâine, de la ora 14.30, în compania divizionarei judeţene Petrolistul Boldeşti, pe stadionul „Viorel Mateianu". Petrolul a jucat până acum trei meciuri amicale, cu CSM Câmpina (0-0), Corona Braşov (1-1) şi Juventus Bucureşti (3-0).