Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

Categorie: Sport
petrolul-steaua-galamazSuporterul ploieştean Dragoş Enache, cel care a intrat pe teren în timpul partidei Petrolul Ploieşti - Steaua şi l-a lovit cu pumnul pe fotbalistul George Galamaz a fost condamnat, joi, la trei ani de închisoare cu suspendare de Tribunalul Prahova.

Instanţa l-a condamnat pe Dragoş Petruţ Enache la trei ani de închisoare pentru ultraj contra bunelor moravuri şi tulburarea ordinii şi liniştii publice, la doi ani şi şase luni de detenţie pentru deţinere de droguri de mare risc în vederea consumului popriu şi la şase luni de închisoare pentru lovire sau alte violenţe.

În final, instanţa a stabilit pedeapsa cea mai mare, de trei ani de închisoare cu suspendare sub supraveghere.

De asemenea, Tribunalul Prahova a decis ca suporterul ploieştean trebuie să-i plătească lui George Galamaz despăgubiri în cuantum de 50.000 de lei.
Back To Top