Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

Categorie: Sport
petrolulMarţi, la sediul Ligii Profesioniste de Fotbal, s-a stabilit programul ediţiei 2012-2013 a Ligii 1.
Etapa I - 21 iulie
Steaua - Concordia Chiajna
Viitorul Constanţa - FC Braşov
FC Severin - Dinamo Bucureşti
CSMS Iaşi - Oţelul Galaţi
Petrolul - Ceahlăul
Rapid - FC Vaslui
CFR Cluj - Gaz Metan Mediaş
Pandurii - ”U” Cluj
Gloria Bistriţa - Astra Ploieşti

Etapa a II-a - 28 iulie
Concordia Chiajna - Viitorul Constanţa
FC Braşov - FC Severin
Dinamo - CSMS Iaşi
Oţelul Galaţi - Rapid
Ceahlăul - CFR Cluj
FC Vaslui - Petrolul
Gaz Metan Mediaş - Pandurii
”U” Cluj – Gloria Bistriţa
Astra Ploieşti - Steaua

Etapa a III-a - 4 august
Steaua - ”U” Cluj
Viitorul Constanţa - Astra Ploieşti
FC Severin - Concordia Chiajna
Petrolul - Oţelul Galaţi
Rapid - CSMS Iaşi
CFR Cluj - FC Vaslui
Pandurii - Ceahlăul
Gloria Bistriţa - Gaz Metan Mediaş
FC Braşov - Dinamo

Etapa a IV-a - 11 august
CSMS Iaşi - Petrolul
Concordia Chiajna - FC Braşov
Dinamo - Rapid
Oţelul Galaţi - CFR Cluj
Ceahlăul - Gloria Bistriţa
FC Vaslui - Pandurii
Gaz Metan Mediaş - Steaua
”U” Cluj - Viitorul Constanţa
Astra Ploieşti - FC Severin

Etapa a V-a - 18 august
Steaua - Ceahlăul
Viitorul Constanţa - Gaz Metan Mediaş
FC Severin - ”U” Cluj
Petrolul - Rapid
CFR Cluj - CSMS Iaşi
Pandurii - Oţelul Galaţi
Gloria Bistriţa - FC Vaslui
Concordia Chiajna - Dinamo
FC Braşov - Astra Ploieşti

Etapa VI-a - 25 august
CSMS Iaşi - Pandurii
Rapid - CFR Cluj
Dinamo - Petrolul
Oţelul Galaţi - Gloria Bistriţa
Ceahlăul - Viitorul Constanţa
FC Vaslui - Steaua
Gaz Metan Mediaş - FC Severin
”U” Cluj - FC Braşov
Astra Ploieşti - Concordia Chiajna

Etapa a VII-a - 1 septembrie
Steaua - Oţelul Galaţi
Viitorul Constanţa - FC Vaslui
FC Severin - Ceahlăul
CFR Cluj - Petrolul
Pandurii - Rapid
Gloria Bistriţa - CSMS Iaşi
Concordia Chiajna - ”U” Cluj
FC Braşov - Gaz Metan Mediaş
Astra Ploieşti - Dinamo

Etapa a VIII-a - 15 septembrie
CSMS Iaşi - Steaua
Petrolul - Pandurii
Rapid - Gloria Bistriţa
Dinamo - CFR Cluj
Oţelul Galaţi - Viitorul Constanţa
Ceahlăul - FC Braşov
FC Vaslui - FC Severin
Gaz Metan Mediaş - Concordia Chiajna
”U” Cluj - Astra Ploieşti

Etapa a IX-a - 22 septembrie
Steaua - Rapid
Viitorul Constanţa - CSMS Iaşi
FC Severin - Oţelul Galaţi
Pandurii - CFR Cluj
Gloria Bistriţa - Petrolul
Concordia Chiajna - Ceahlăul
FC Braşov - FC Vaslui
”U” Cluj - Dinamo
Astra Ploieşti - Gaz Metan Mediaş

Etapa a X-a - 29 septembrie
CSMS Iaşi - FC Severin
Petrolul - Steaua
Rapid - Viitorul Constanţa
CFR Cluj - Gloria Bistriţa
Dinamo - Pandurii
Oţelul Galaţi - FC Braşov
Ceahlăul - Astra Ploieşti
FC Vaslui - Concordia Chiajna
Gaz Metan Mediaş - ”U” Cluj

Etapa a XI-a - 6 octombrie
Steaua - CFR Cluj
Viitorul Constanţa - Petrolul
FC Severin - Rapid
Gloria Bistriţa - Pandurii
Concordia Chiajna - Oţelul Galaţi
FC Braşov - CSMS Iaşi
Gaz Metan Mediaş - Dinamo
”U” Cluj - Ceahlăul
Astra Ploieşti - FC Vaslui

Etapa a XII-a - 20 octombrie
CSMS Iaşi - Concordia Chiajna
Petrolul - FC Severin
Rapid - FC Braşov
CFR Cluj - Viitorul Constanţa
Pandurii - Steaua
Dinamo - Gloria Bistriţa
Oţelul Galaţi - Astra Ploieşti
Ceahlăul - Gaz Metan Mediaş
FC Vaslui - ”U” Cluj

Etapa a XIII-a - 27 octombrie
Steaua - Gloria Bistriţa
Viitorul Constanţa - Pandurii
FC Severin - CFR Cluj
Concordia Chiajna - Rapid
FC Braşov - Petrolul
Ceahlăul - Dinamo
Gaz Metan Mediaş - FC Vaslui
”U” Cluj - Oţelul Galaţi
Astra Ploieşti - CSMS Iaşi

Etapa a XIV-a - 3 noiembrie

Steaua - Dinamo
CSMS Iaşi - ”U” Cluj
Petrolul - Concordia Chiajna
Rapid - Astra Ploieşti
CFR Cluj - FC Braşov
Pandurii - FC Severin
Gloria Bistriţa - Viitorul Constanţa
Oţelul Galaţi - Gaz Metan Mediaş
FC Vaslui - Ceahlăul

Etapa a XV-a - 10 noiembrie
Viitorul Constanţa - Steaua
FC Severin - Gloria Bistriţa
Concordia Chiajna - CFR Cluj
FC Braşov - Pandurii
Dinamo - FC Vaslui
Ceahlăul - Oţelul Galaţi
Gaz Metan Mediaş - CSMS Iaşi
”U” Cluj - Rapid
Astra Ploieşti - Petrolul

Etapa a XVI-a - 17 noiembrie
Steaua - FC Severin
Viitorul Constanţa - Dinamo
CSMS Iaşi - Ceahlăul
Petrolul - ”U” Cluj
Rapid - Gaz Metan Mediaş
CFR Cluj – Astra Ploieşti
Pandurii - Concordia Chiajna
Gloria Bistriţa - FC Braşov
Oţelul Galaţi - FC Vaslui

Etapa a XVII-a - 24 noiembrie
FC Severin - Viitorul Constanţa
Concordia Chiajna - Gloria Bistriţa
FC Braşov - Steaua
Dinamo - Oţelul Galaţi
Ceahlăul - Rapid
FC Vaslui - CSMS Iaşi
Gaz Metan Mediaş - Petrolul
”U” Cluj - CFR Cluj
Astra Ploieşti - Pandurii

Back To Top