Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

Categorie: Sport

Doi sportivi ai secției de atletism a CSM Ploiești, Mihai Militaru și Mihai Vlădoiu, au participat cu succes la Etapa I a Campionatului Național de Sală pentru categoriile U16 și U18, desfășurat în acest weekend la Sala de atletism „Ioan Soter” din Complexul Sportiv Național „Lia Manoliu”.

Mihai Militaru (categoria U18) a obținut rezultate remarcabile, clasându-se pe locul al doilea în proba de 200 de metri, cu un timp de 22,87 secunde, și stabilind totodată un „personal best”. De asemenea, a ocupat locul al treilea în cursa de 60 de metri, cu timpul de 7,11 secunde, fiind devansat doar de Marius Buzoiu (CSM Brăila, 7,01 secunde) și Petru Zanfir (LPS Banatul Timișoara, 7,10 secunde).

Mihai Vlădoiu (categoria U16) s-a clasat pe locul 9 în proba de 200 de metri, înregistrând un timp de 25,43 secunde.

Ambii sportivi sunt pregătiți de antrenorul Gabi Hurmuz.

Etapa a doua a Campionatului Național de Sală pentru categoriile U16 și U18 va avea loc în weekendul 24-25 februarie, tot la Sala de atletism „Ioan Soter”. Etapele finale sunt programate pe 16-17 martie (București) pentru categoria „U18” și pe 23-24 martie (Bacău) pentru categoria „U16”.