Georgeta Andurnache și Viorica Susanu s-au clasat pe locul trei în prima serie de dublu rame de la Jocurile Olimpice de la Londra și vor participa la cursa de recalificare pentru o nouă șansă de a ajunge în finala probei.Cursa de recalificare se va disputa pe 30 iulie, iar finala probei de dublu rame feminin este programată pentru data de 1 august.
CITEȘTE MAI MULT pe antena3.ro