Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

Categorie: Sport

Clubul de fotbal Petrolul Ploiești a fost sancționat de Comisia de Disciplină din cadrul Federației Române de Fotbal, întrunită miercuri, pentru neplata unor restanțe salariale către fostul atacant al „lupilor”, Mihai Roman.

 

Gruparea prahoveană a primit o penalitate sportivă în valoare de 3.000 de lei, pentru neexecutarea hotărârii CNSL în cazul Mihai Roman vs. ACS Petrolul 52.

Clubul a primit din partea Comisiei un termen de graţie lung de cinci zile, timp în care poate efectua plata integrală a obligațiilor financiare către jucătorul care evoluează acum în primul eșalon din Uzbekistan, la FC Neftchi Fergana.

Transferat la Petrolul la sfârșitul lunii august 2023, Roman a jucat în doar 10 meciuri din Superligă pentru „găzari”, fără să înscrie. Singurele sale reușite la echipa de pe „Ilie Oană” au venit în Cupa României, unde atacantul a marcat de două ori, potrivit GSP.

 

Citește și: Meciul dintre Petrolul și Farul deviază transportul în comun din Ploiești, în weekend

Back To Top