Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

Categorie: Timp liber

PRO TV - 15:00 Viaţă de familie(AP) (sua, 2005, com.)
PROGRAM TVUn actor american, maestru în întreaga operă shakespeariană, se vede confruntat cu condiţia şi efectele enervante ale îmbătrânirii şi se hotărăşte că el şi doar el trebuie să poată decide asupra propriei sale morţi devreme ce oricum nu mai are mare lucru de aşteptat de la viaţă. Aşa că îşi invită cei trei copii la petrecerea pe care o organizează cu ocazia sinuciderii.

TVR 1
8:00 Telejurnal (2013, emis. info.)
Sport, Meteo
9:00 Minunile naturale ale Europei (1992, s. doc., episodul 4)
Regia: Jean Marc Duaphin
10:00 Repere sacre (live)
Sfânta Cuvioasă Parascheva - Transmisiune directă de la Iaşi
12:30 În grădina Danei (2011, emis. culinară) (reluare)
13:00 Germana...la 1 (emis. info.)
Deutsch... um eins
Prezintă: Sonia Argint Ionescu
14:00 Telejurnal (2013, emis. info.)
Sport, Meteo
Cu: Adrian Bucur şi Teodora Popa
14:55 Clubul celor care muncesc în România (rep.)
Fabricat în România
Cu: Moise Guran
15:00 Teleshopping (promo)
15:30 Maghiara de pe unu (emis. mag.)
Informaţii presărate cu paprika / Transmisiune directă + înregistrare
16:50 Vreau să fiu sănătos (2013, emis. mag.)
Cu: Sonia Argint Ionescu
17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo(AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 13)
18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo(AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 14)
18:45 Clubul celor care muncesc în România (rep.)
Fabricat în România / Cu: Moise Guran
18:50 Întrebări şi răspunderi (2013, talk show) (live)
Cu: Radu Preda
19:45 Sport
20:00 Telejurnal (2013, emis. info.)
Cu: Mihai Constantin şi Ligia Munteanu
20:55 Clubul celor care muncesc în România (rep.)
Fabricat în România / Cu: Moise Guran
21:00 Dosar România (2013, emis. info.)
Cu: Răzvan Butaru
22:00 Dispăruţi fără urmă (2013, emis. info.)
Cu: Adrian Bucur
22:30 Biziday (2013, talk show) (live)
Cu: Moise Guran / Moise Guran
23:20 Oameni care au schimbat Lumea
23:30 Maşini, teste şi verdicte (magazin auto)
Cu: Costin Giurgea şi Tudor Bratu
0:00 Nocturne (talk show) Realizator: Marina Constantinescu. Redactor Oana Cucuruzeanu. Regia artistica Aurel Badea. Producător tv Marina
Invitat: Vivi Drăgan Vasile - director de imagine

ANTENA 1
8:00 'Neatza cu Răzvan şi Dani (divertisment) (live)
Cu: Dani Oţil şi Răzvan Simion
10:50 În gura presei (emis. info.)
Cu: Mircea Badea
11:40 Teleshopping (promo)
12:00 Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 3
Cu: Mirela Boureanu Vaida
13:00 Observator (emis. info.) (live)
Cu: Mihaela Călin
14:00 Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 3
Cu: Mirela Boureanu Vaida
16:00 Observator (emis. info.) (live)
Cu: Mihaela Călin
17:00 Acces direct(AP) (talk show) (live)
Cu: Simona Gherghe
19:00 Observator (emis. info.) (live)
Cu: Andreea Berecleanu
20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)
Cu: Octavia Geamănu
20:30 Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 3
Cu: Mirela Boureanu Vaida
23:00 Un show păcătos(15) (divertisment) (live)
Cu: Dan Capatos, Invitat permanent: Cătălin Bordea
D.J.: Silviu Andrei

PRO TV
7:00 Ştirile Pro TV
Cu: Mihai Dedu şi Andreea Marinescu/Lavinia Petrea
*Ce se întâmplă, doctore?
*Omul care aduce cartea
10:05 Tânăr şi neliniştit (sua, 1973, s. tv, episodul 4593) (reluare)
11:00 Apropo TV (divertisment) (reluare)
Cu: Andi Moisescu
12:00 România, te iubesc! (rep.) (reluare)
13:00 Ştirile Pro TV
Cu: Diana Enache / Alexandra Stoian
14:00 Tânăr şi neliniştit (sua, 1973, s. tv, episodul 4594)
15:00 Viaţă de familie(AP) (sua, 2005, com.)
17:00 Ştirile Pro TV
Cu: Monica Dascălu
17:30 La Măruţă (divertisment)
19:00 Ştirile Pro TV
Cu: Andreea Esca
20:30 Noaptea rechinilor(12) (sua, 2011, horror)
22:30 Ştirile Pro TV
Cu: Amalia Enache şi Cristian Leonte
23:05 The Walking Dead: Invazia zombi(15) (sua, 2010, s. horror, sezonul 2, episodul 3)
0:00 Tanti Florica(12) (rom., 2012) (reluare)

TVH
8:00 Destine furate(AP) (filip., 2004, s) (reluare)
9:00 Preuniversitaria (2013, emis. info.)
10:00 Light Zone la HFM (2013, reality show) (live)
11:00 Universitaria (rep.)
12:30 Calitatea în educaţie (2012, talk show)
Cu: Gheorghe Duda
13:00 Medii extreme
13:30 Destine furate(AP) (filip., 2004, s, episodul 24)
14:30 Gândeşte ecologic (s. doc.)
15:00 Preuniversitaria (2013, emis. info.)
16:00 Grachi (sua, 2011, s. tv) (reluare)
17:00 Restart România (2012, talk show)
Realizator: Camelia Spătaru / Vulnerabilitatea seismică a Bucureştiului
18:00 Ştiri TVH (emis. info.)
Cu: Cristina Văduva şi Dragoş Ianoşi
19:00 Obiectiv 2.0 (2013, rep.) Emisiune de Ciprian Vasilescu
Povestea Operei Comice pentru Copii
19:30 Grachi (sua, 2011, s. tv)
20:30 Sportlife (2013, emis. sport)
Cu: Claudiu Giurgea
22:00 Autoapărare. Tehnici esenţiale (2012, emis. sport)
Emisiune de Sorin Lupaşcu
22:30 Analiza zilei (2013, emis. info.)
Cu: Simona Şerban şi Graţian Moldovan
23:00 Interviurile TVH 2.0 (2013, talk show)
Emisiune de Matei Georgescu / În căutarea armoniei cu Ioan Gyuri Pascu
0:00 MyKaraoke Star (2013, em. Conc.) (reluare)
Cu: MC Nino, DJ Gore şi Robert Tache

KANAL D
7:00 La un pas de fericire(AP) (tur., 2009, com. rom.)
9:30 Teleshopping (promo)
10:00 Draga mea prietenă(AP) (2011, divertisment)
Cu: Cristina Cioran şi Paula Chirilă / Sezon nou
12:30 Ştirile Kanal D (emis. info.) Cu: Raluca Lăzăruţ
*ştiri, meteo, sport
13:15 Te vreau lângă mine(AP) (2010, reality show)
Cu: Gabriela Cristea / Sezon nou
14:45 Teleshopping (promo)
15:30 Inima nu respectă reguli(AP) (tur., 2009, s. dr.)
16:45 Teo Show(AP) (2013, divertisment)
Cu: Teo Trandafir
18:45 Ştirea zilei (emis. info.)
Cu: Christian Sabbagh
19:00 Ştirile Kanal D (emis. info.)
Cu: Christian Sabbagh
20:00 Suleyman Magnificul: Sub domnia iubirii(AP) (tur., 2011, s. avent.)
Sezonul 3
22:15 WOWbiz(12) (2012, divertisment)
Cu: Mădălin Ionescu şi Adelina Pestriţu
0:30 Ştirile Kanal D (emis. info.) (reluare)

ACASĂ TV
8:15 Dincolo de povestiri (2013, emis. mag.) (reluare)
8:45 Teleshopping (promo)
9:15 Diamantul nopţii(AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (promo)
10:45 Maricruz(AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)
11:45 Teleshopping (promo)
12:00 Iubiri vinovate(AP) (mex., 2012, dramă) (reluare)
13:00 Teleshopping (promo)
13:30 Iubiri vinovate(AP) (mex., 2012, dramă) (reluare)
14:30 Doctorul casei (2013, emis. info.) (reluare)
Cu: Anca Vereanu
15:30 Suflet de gheaţă(AP) (mex., 2012, s)
16:30 Poveştiri adevărate(AP) (2006)
Cu: Ioana Maria Moldovan şi Dan Cruceru
17:30 Diamantul nopţii(AP)
18:30 Maricruz(AP) (mex., 2013, dr. romantic.)
19:30 Iubiri vinovate(AP) (mex., 2012, dramă)
20:30 Îngeri pierduţi(12) (rom., 2013, s. rom.)
21:30 Furtuna din adâncuri(AP) (mex., 2013, s. rom.)
22:30 Poveştiri de noapte(12) (2007, divertisment)
Cu: Cabral şi Mircea Solcanu
23:00 Cancan.ro(12) (emis. de div.)
Cu: Marius Niţă
23:30 Casa Ibacka(12) (2013, divertisment)
Cu: Cabral şi Andreea Ibacka
0:00 Îngeri pierduţi(12) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

PRIMA TV
8:00 Regina cumpărăturilor (2013, mag. life-style, episodul 15) (reluare)
Cu: Andreea Raicu
9:00 Teleshopping (promo)
9:30 Şi eu m-am născut în România (2013, divertisment, episodul 37) (reluare)
10:30 Cunoaşte, Visează, Iubeşte! (2011, mag. life-style, sezonul 3, episodul 38) (reluare)
Cu: Luana Ibacka
11:30 Teleshopping (promo)
12:00 Viitorul, Azi (2010, emis. info., episodul 16)
Preluare Deutsche Welle
12:30 Teleshopping (promo)
13:00 Dragostea trece prin stomac(AP) (gastro-reality, episodul 21)
Program ProSieben
13:30 Teleshopping (promo)
14:00 Vacanţă şi terapie(AP) (2013, reality show, episodul 16) (reluare)
15:00 Focus (emis. info.)
Cu: Andreea Fried
15:30 Kiss Cinema (emis. mag., episodul 39) (reluare)
16:00 Regina cumpărăturilor (2013, mag. life-style, episodul 16)
Cu: Andreea Raicu
17:00 Fii pe fază! (2013, emis. con., episodul 21)
18:00 Focus 18 (emis. info.)
19:00 Focus Sport
Cu: Dragoş Gostian
19:30 Iubiri secrete(AP) (f. tv artă, sezonul 6, episodul 16)
20:30 Mi-s de la ţară(AP) (2013, em. Conc., episodul 3)
Cu: Andreea Raicu
22:15 Trăsniţii(AP) (s. com., sezonul 21, episodul 17)
Cu: Constantin Zamfirescu, Bogdan Dumitrescu, Grig Chiroiu, Toni Ionescu, Cătălin Marin, Livia Taloi
23:00 Focus Monden (2009, divertisment)
Cu: Alexandru Constantin şi Diana Bart
23:30 Fii pe fază! (2013, emis. con., episodul 21) (reluare)
0:30 NCIS: Los Angeles(AP) (sua, 2009, s. poliţist, sezonul 1, episodul 22)
Redifuzare

NAŢIONAL TV
8:30 Clipuri
8:45 Baronii(AP) (2006, s. com.) (reluare)
9:45 Taxi Driver (divertisment) (reluare)
... cu trupa Varză
10:45 Teleshopping (promo)
11:00 Triunghiul iubirii 2(AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 1)
12:00 Destinul regelui(AP) (sud cor., 2007, s. dr., episodul 119)
13:15 Specialişti în sănătate (2013, emis. info.) (reluare)
Cu: Ana Savu
13:45 Mica mireasă(AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 69) (reluare)
14:45 Accesul interzis(AP) (ind., 2005, com.) (reluare)
18:30 Ştiri Naţional TV
19:15 Mica mireasă(AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 70)
20:15 Destine împlinite(AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 249)
21:15 Visul Regelui(AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 9)
22:30 Fosta mea iubire(12) (2011, reality show) (reluare)
Cu: Marian Dumitru
0:15 Ştiri Naţional TV (reluare)

TVR 2
8:00 Japonia, stăpânele mării(AP) (reluare)
9:00 România frumoasă (2013, program cult.) (reluare)
Cu: Eveline Păuna
10:10 În curtea bunicilor (2013, divertisment) (reluare)
Cu: Claudia Nicolau, Alexandrina Halic, Cristian Mitescu
12:00 Pescar hoinar (reluare)
Cu: Victor Ţăruş şi Eugen Roibu
12:30 Natură şi sănătate (2013, mag. life-style) (reluare)
13:00 Concertele Festivalului George Enescu
Orchestre De Paris / Dirijor: Paavo Järvi
14:00 Teleshopping (promo)
14:20 5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu (2013, emis. info.)
14:30 Cultura minorităţilor (s. doc.) - Poveşti de altă dată
Emisiune dedicată minorităţilor etnice din România / Identităţi
15:00 Academicienii (2013, program cult.) (reluare)
Cu: Ioan Cărmăzan / *Invitat acad. Eugen Simion
16:00 Carabinieri(AP) (it., 2002, s, episodul 32)
17:00 România frumoasă (2013, program cult.) (live)
Cu: Eveline Păuna
18:00 Telejurnal (emis. info.)
19:00 Fotbalistele din Anzi
20:10 Teatru: Regina mamă(AP)
Prezintă Radu Beligan / Prima parte
Cu: Olga Tudorache şi Marius Bodochi; Regia artistică: Gelu Colceag
21:35 Eveniment Cultural TVR2
22:00 Ora de ştiri (emis. info.)
23:10 Teatru: Regina mamă(AP)
Prezintă Radu Beligan / Partea a doua
Cu: Olga Tudorache şi Marius Bodochi; Regia artistică: Gelu Colceag
0:40 Concertele Festivalului George Enescu (reluare)

PRO TV INTERNAŢIONAL
7:00 Ştirile Pro TV (live)
Cu: Mihai Dedu şi Andreea Marinescu/Lavinia Petrea
10:00 Serviciul Român de Comedie (2012, divertisment) (reluare)
Cu: Toni Grecu, Jojo, Mihai Bobonete, Cătălin Neamţu, Monica Anghel, Cosmin Natanticu
11:00 România, te iubesc! (rep.) (reluare)
11:50 Apropo TV (divertisment) (reluare)
Cu: Andi Moisescu
12:40 Omul care aduce cartea
Cu: Dan C. Mihăilescu
12:45 Teleshopping (promo)
13:00 Ştirile Pro TV (live)
Cu: Diana Enache / Alexandra Stoian
13:50 Reţeta de Acasă (emis. culinară)
Cu: Simona Mihăescu
14:00 Ştirile Pro TV (reluare)
Cu: Mihai Dedu şi Andreea Marinescu/Lavinia Petrea
16:00 ProTv Internaţional Special - Montreal (reluare)
17:00 Ştirile Pro TV (live)
Cu: Monica Dascălu
17:30 La Măruţă (divertisment) (live)
19:00 Ştirile Pro TV (live)
20:30 Poveştiri adevărate(AP) (2006)
Cu: Ioana Maria Moldovan şi Dan Cruceru
21:30 Îngeri pierduţi(AP) (rom., 2013, s. rom.)
22:30 Poveştiri de noapte(12) (2007, divertisment) (live)
Cu: Cabral şi Mircea Solcanu
23:00 Cancan.ro(12) (emis. de div.) (live)
Cu: Marius Niţă
23:30 Ştirile Pro TV
Cu: Andreea Esca
0:00 Casa Ibacka(12)

Back To Top