Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

Categorie: Actual

Autorităţile din Prahova au anunţat că numărul persoaelor aflate în izolare la domiciliu, după ce au călătorit recent în regiuni unde e prezent coronavirusul COVID-19 sau au intrat în contact cu persoane de acolo, a ajuns la 297 la nivelul judeţului.

 

Informaţia a fost transmisă oficială, sâmbătă dimineaţă, de directorul DSP Prahova, Dan Ioniţă. Reprezentantul DIrecţiei de Sănătate Publică a mai anunţat că niciun prahovean nu este în carantină şi că, oficial, două persoane rămân internate la secţia de boli infecţioase de la Spitalul Judeţean, în aşteptarea rezultatelor de la al doilea rând de analize, după ce primele au ieşit negative.

Totuşi, în timp ce analizele de laborator sosite de la Institutul "Matei Balş" sunt optimiste, se observă o creştere cu aproape 50% a numărului de persoane izolate la domiciliu, de la aproximativ 200, număr anunţat joi după-amiază, la 297 acum.

Back To Top