Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

masini avariate tamponare
Categorie: Știri locale

Un tânăr aflat sub influența alcoolului a avariat, luni dimineață, două mașini parcate în zona centrală a Ploieștiului.

Accidentul s-a produs în jurul orei 5.00, în zona din spatele Hotel Prahova. “Polițiștii Biroului Rutier Ploiești, au fost sesizați prin dispecerat, despre faptul că pe strada Nicolae Bălcescu s-a produs un accident rutier soldat cu pagube materiale, conducătorul autovehiculului implicat, aflându-se sub influența băuturilor alcoolice.

În urma verificărilor efectuate la fața locului, s-a constatat faptul că, un tânăr în vârstă de 23 de ani, din comuna Râfov, a pierdut controlul autoturismului și a intrat în coliziune cu alte 2 autoturisme,  care se aflau staționate în parcare.

Întrucât acesta emana halenă alcoolică, a fost testat cu aparatul etilotest, rezultatul fiind de 1.08 mg/l alcool pur în aerul expirat”, au detaliat reprezentanții IJP Prahova.

Tânărul a fost condus la spital, unde i-au fost prelevate mostre biologice de sânge în vederea stabilirii alcoolemiei.  De asemenea, în cauză polițiștii au întocmit dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunii de conducerea unui vehicul sub influența alcoolului.

Foto ilustrație

Back To Top