Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

reținut crimă
Categorie: Știri locale
  • Procurorii din cadrul Tribunalului Prahova anchetează o posibilă crimă comisă în localitatea prahoveană Homorâciu.
  • Cadavrul unui bărbat a fost găsit, ieri, zăcând într-o anexă a locuinței.

Descoperirea macabră a fost făcută de un vecin, care a alertat autoritățile, în scurt timp fiind depistat și reținut și un suspect în acest caz.

"La data de 13 noiembrie a.c., în jurul orei 17.45, polițiștii din cadrul Postului de Poliție Măneciu au fost sesizați de către un bărbat, din comuna Izvoarele - sat Homorâciu, despre faptul că vecinul său, un bărbat în vârstă de 57 de ani, se află decedat într-o anexă a locuinței.

La fața locului, s-a deplsat o echipă complexă de cercetare care a constatat faptul că cele sesizate se confirmă.

Trupul bărbatului a fost transportat la Serviciul de Medicină Legală Ploiești, în vederea efectuării necropsiei.

Persoana bănuită de comiterea faptei a fost identificată și depistată, la scurt timp, ca fiind un tânăr, în vârstă de 20 de ani, din orașul Vălenii de Munte, care a fost reținut, pentru 24 de ore, urmând ca astăzi, 14 noiembrie, să fie prezentat unității de parchet competente cu propunere de luare a unei măsuri preventive", potrivit informațiilor furnizate de IJP Prahova.

Cercetările sunt continuate de către un procuror din cadrul Parchetului de pe lângă Tribunalul Prahova, cu sprijinul polițiștilor Serviciului de Investgații Criminale Prahova.

Citiți și: Bărbat reținut în urma unui scandal, la Breaza. Amețit de alcool, a băgat o persoană în spital

Foto ilustrație

 

Back To Top