Categorie: Sport

ajf minge 2Seria "TERITORIU" - etapa a XI-a

AS Puşcaşi - AS Poienarii Burchii 1-3
AS Balta Doamnei - Spicul Poienarii Rali 1-1
Tricolor Băltiţa - AS Tg. Vechi Stăncești 1-1
Arizona Zalhanaua - Voinţa Hăbud 2-2
Voinţa Măneşti - Prahova Tinosu 1-2
Gloria Ologeni - Viitorul Poienarii Burchii 3-2
CS Brazi - AS Româneşti 1-3
Viitorul Puchenii Mari - Tineretul Balta Doamnei 3-4

CLASAMENT
1. AS Târgşorul Vechi Stăncești11 8 2 1 28-11 26
2. CS Brazi 11 8 0 3 40-18 24
3. AS Româneşti 11 7 1 3 26-15 22
4. Spicul Poienarii Rali 11 7 1 3 27-23 22
5. Tricolor Băltiţa 11 6 2 3 29-20 20
6. Voinţa Hăbud 11 6 2 3 26-17 20
7. Tineretul Balta Doamnei 11 6 0 5 32-30 18
8. Viitorul Puchenii Mari 11 5 2 4 27-19 17
9. Viitorul Poienarii Burchii 11 5 0 6 23-25 15
10. Arizona Zalhanaua 11 4 1 6 18-20 13
11. Gloria Ologeni 11 4 1 6 19-22 13
12. AS Poienarii Burchii 11 3 3 5 24-24 12
13. AS Balta Doamnei 11 3 2 6 18-31 11
14. AS Puşcaşi 11 3 1 7 14-28 10
15. Voinţa Măneşti 11 2 0 9 16-34 6
16. Prahova Tinosu 11 1 2 8 19-49 5

Seria "MIZIL" - etapa a IX-a

AS Dâmbu - Viitorul Pantazi 0-0
Olimpia Cireșanu - Podgoria Vadu Săpat 2-2
Unirea Petrolul Râfov - Unirea Corlăteşti Dâmbu 6-5
Avântul Boldeşti Grădiştea - Olimpia Gornet Cricov 2-1
Viitorul Iordăcheanu - Cricovul Cioceni 1-2
AS Viitorul Colceag - Speranţa Olari 2-0

CLASAMENT
1. AS Dâmbu 9 6 3 0 29-8 21
2. Unirea Petrolul Râfov 9 5 2 2 32-22 17
3. Olimpia Cireșanu 9 5 2 2 26-17 17
4. AS Viitorul Colceag 9 5 1 3 27-19 16
5. Podgoria Vadu Săpat 9 4 4 1 31-27 16
6. Speranţa Olari 9 4 0 5 20-19 12
7. Unirea Corlăteşti Dâmbu 9 3 3 3 28-29 12
8. Viitorul Iordăcheanu 9 3 2 4 22-27 11
9. Avântul Boldeşti Grădiştea 9 3 1 5 18-26 10
10. Olimpia Gornet Cricov 9 2 3 4 12-16 9
11. Viitorul Pantazi 9 2 1 6 14-25 7
12. Cricovul Cioceni 9 1 0 8 15-39 3

Seria "SLĂNIC" - etapa a IX-a

Oţelul Larissa - Flacăra Filipeşti de Târg 6-1
Steaua Sângeru - AS Mehedinţa 1-2
Tricolor Coţofeneşti - Stejarul Goruna C. Mislii 2-0
Viitorul Mărgineni - Juventus Călineşti 3-1
Prahoviţa Măgureni - Steaua Mărgineni 0-0
Viitorul Ţipăreşti - AS Podenii Vechi 1-2
Şoimii Apostolache - AS Podenii Noi 3-0
*Jocul Steaua Mărgineni - Viitorul Mărgineni, din etapa a VIII-a, nedisputat, a fost omologat cu 0-3.
*Jocul Oțelul Larissa - Viitorul Țipărești, din etapa I, nedisputat, a fost omologat cu scorul de 3-0.

CLASAMENT
1. Viitorul Mărgineni 9 8 0 1 36-8 24
2. Oţelul Larissa 8 8 0 0 27-8 24
3. Flacăra Filipeşti de Târg 9 6 0 3 24-18 18
4. AS Podenii Vechi 9 6 0 3 20-17 18
5. Tricolor Coţofeneşti 9 5 0 4 19-20 15
6. Steaua Sângeru 8 4 1 3 25-20 13
7. Stejarul Goruna C. Mislii 9 4 1 4 21-17 13
8. Şoimii Apostolache 8 4 1 3 21-26 13
9. AS Podenii Noi 9 3 1 5 17-23 10
10. Steaua Mărgineni 9 2 2 5 14-18 8
11. Prahoviţa Măgureni 8 2 2 4 12-18 8
12. Juventus Călineşti 9 2 2 5 18-27 8
13. Viitorul Ţipăreşti 9 1 0 8 8-23 3
14. AS Mehedinţa 9 1 0 8 11-30 3

Back To Top