Categorie: Sport

ajf minge 2Seria „TERITORIU" - etapa a XIII-a

AS Balta Doamnei - Tricolor Băltiţa 5-2

AS Puşcaşi - AS Târgşorul Vechi Stănceşti 0-0
Voinţa Măneşti - Spicul Poienarii Rali 5-1
Gloria Ologeni - AS Poienarii Burchii 4-2
CS Brazi - Prahova Tinosu 10-0
Viitorul Puchenii Mari - Viitorul Poienarii Burchii 3-2
Voinţa Hăbud - AS Româneşti
(echipa gazdă nu s-a prezentat la joc)
Arizona Zalhanaua - Tineretul Balta Doamnei
(joc întrerupt în minutul 60, la scorul de 3-2)
*Jocul AS Poienarii Burchii - Voinţa Măneşti, din etapa a XII-a, întrerupt în minutul 30, la scorul de 2-0, a fost omologat cu 3-0.
*Jocul Tineretul Balta Doamnei - Voinţa Hăbud, din etapa a XII-a, nedisputat, a fost omologat cu 3-0.

CLASAMENT
1. CS Brazi 13 10 0 3 51-18 30
2. AS Tg. Vechi Stănceşti 13 9 3 1 31-12 30
3. Spicul Poienarii Rali 13 8 1 4 32-30 25
4. AS Româneşti 12 7 2 3 28-17 23
5. Tricolor Băltiţa 13 7 2 4 33-26 23
6. Viitorul Puchenii Mari 13 6 3 4 32-23 21
7. Tineretul Balta Doamnei 12 7 0 5 35-30 21
8. Voinţa Hăbud 12 6 2 4 26-20 20
9. Gloria Ologeni 13 6 1 6 27-24 19
10. AS Poienarii Burchii 13 4 3 6 29-28 15
11. Viitorul Poienarii Burchii 13 5 0 8 25-29 15
12. AS Balta Doamnei 13 4 2 7 24-36 14
13. Arizona Zalhanaua 12 4 1 7 19-22 13
14. AS Puşcaşi 13 3 2 8 16-32 11
15. Voinţa Măneşti 13 3 0 10 21-38 9
16. Prahova Tinosu 13 1 2 10 19-63 5

Seria „MIZIL" - etapa a XI-a

AS Dâmbu - Olimpia Cireşanu 4-1
Viitorul Iordăcheanu - Podgoria Vadu Săpat 2-1
Avântul Boldeşti Grădiştea - Viitorul Pantazi 2-4
Unirea Petrolul Râfov - Cricovul Cioceni 6-2
Speranţa Olari - Olimpia Gornet Cricov 7-1
AS Viitorul Colceag - Unirea Corlăteşti Dâmbu 8-1
*Jocul Olimpia Cireşanu - Viitorul Colceag, din etapa a X-a (pe teren: 3-3), a fost omologat cu 0-3.
CLASAMENT
1. AS Dâmbu 11 8 3 0 36-11 27
2. AS Viitorul Colceag 11 7 1 3 38-20 22
3. Unirea Petrolul Râfov 11 6 3 2 40-26 21
4. Olimpia Cireşanu 11 5 2 4 27-24 17
5. Podgoria Vadu Săpat 11 4 4 3 34-32 16
6. Speranţa Olari 11 5 0 6 28-22 15
7. Unirea Corlăteşti Dâmbu 11 4 3 4 31-38 15
8. Viitorul Iordăcheanu 11 4 2 5 24-33 14
9. Viitorul Pantazi 11 4 1 6 23-27 13
10. Olimpia Gornet Cricov 11 2 4 5 15-25 10
11. Avântul Boldeşti Grăd. 11 3 1 7 21-33 10
12. Cricovul Cioceni 11 2 0 9 20-46 6

Seria „SLĂNIC" - etapa a XI-a

Steaua Sângeru - Flacăra Filipeşti de Târg 2-2
Tricolor Coţofeneşti - Oţelul Larissa 1-1
Viitorul Mărgineni - AS Mehedinţa 6-2
Prahoviţa Măgureni - Stejarul Goruna C. Mislii 3-1
Viitorul Ţipăreşti - Juventus Călineşti 2-2
Şoimii Apostolache - Steaua Mărgineni 3-1
AS Podenii Noi - AS Podenii Vechi 3-2
*Jocul Flacăra Filipeşti de Târg - AS Podenii Noi, din etapa a X-a, nedisputat, a fost omologat cu 0-3.
*Jocul Viitorul Mărgineni - Juventus Călineşti, din etapa a IX-a (pe teren: 3-1), a fost omologat cu 0-3.

CLASAMENT
1. Oţelul Larissa 10 8 2 0 29-10 26
2. Viitorul Mărgineni 11 8 0 3 39-14 24
3. Flacăra Filipeşti de Târg 11 6 1 4 26-23 19
4. Tricolor Coţofeneşti 11 6 1 4 24-23 19
5. Şoimii Apostolache 10 6 1 3 27-28 19
6. Steaua Sângeru 10 5 3 2 30-21 18
7. AS Podenii Vechi 11 6 0 5 23-23 18
8. Stejarul Goruna C. Mislii 11 5 1 5 24-20 16
9. AS Podenii Noi 11 5 1 5 23-25 16
10. Prahoviţa Măgureni 10 4 2 4 16-19 14
11. Juventus Călineşti 11 3 3 5 22-27 12
12. Steaua Mărgineni 11 3 2 6 22-22 11
13. Viitorul Ţipăreşti 11 1 1 9 11-32 4
14. AS Mehedinţa 11 0 0 11 13-42 0

Back To Top