Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

Categorie: Sport

petrolul cetate rasnov1Petrolul s-a impus cu scorul de 2-1 în partida amicală cu Olimpic Cetate Râșnov. Pentru galben-albaștri au înscris Chindriș și Păun.
Adversarii au redus din handicap în ultimele minute.

Potrivit fcpetrolul.ro, Chindriș a deschis scorul în minutul 28. Mijlocașul lupilor a împins mingea în plasă după o lovitură liberă executată de Nini Popescu și prelungită cu capul de Arnăutu.

Ploieștenii au avut două mari ocazii până la pauză, însă Nini Popescu a fost blocat de portar (42), iar Ichim a ratat de puțin ținta cu o lovitură de cap.

petrolul cetate rasnov suporteri

Intrat în minutul 70, Păun a reușit să înscrie pentru 2-0, cu un șut bun, de la 14 metri.
Cetate Râșnov a redus din handicap în minutul 88, prin Vasiloi.

Petrolul (prima repriză): Avram (33 Bolboaşă) – Olaru, Ichim, Frîncu – Saim Tudor, Chindriş, Andor, Velisar – Ciocâlteu, Arnăutu, N. Popescu

Petrolul (repriza a doua): Bolboaşă (63 Botezan) – Prunescu, Ichim, Ţicu – Catană, Ene, Niţescu, M. Bratu – Lambru, Cârjan, N. Popescu (70 Păun).

Pentru petrolişti urmează încă o săptămână de pregătire la Cheile Grădiştei şi, miercuri, un nou test, în compania formaţiei AS SR Braşov.