Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

Categorie: Sport

jean prunescu petrolulPetrolul a revenit sâmbătă la gradul de dificultate “Liga 3” al testelor, după două meciuri bune cu FC Argeș (0-0) și Chindia (1-2), formații din eșalonul secund. Ajunși, așadar, la nivelul la care combat deocamdată, lupii au câștigat din nou de o manieră categorică.

Galben-albaștrii s-au impus cu scorul de 4-1 în ultimul amical al stagiului de la Buftea susținut în compania echipei CS U Craiova II.

Ploieștenii au condus cu 3-0 în minutul 65, după golurile înscrise de Arnăutu, Andor și Păun. Primul a marcat în minutul 26, după o acțiune personală.

Andor a trimis direct în vinclu o lovitură liberă (35), pentru ca, în repriza secundă, Păun să transforme fără emoții un penalty obținut tot de el.
Oltenii au punctat și ei în minutul 76, prin Ciutică, însă finalul jocul n-a făcut decât să confirme supremația lupilor. Petrolul a marcat și golul al patrulea, prin Jean Prunescu.

De remarcat că ultimul amical de la Buftea a fost primul pentru căpitanul Claudiu Tudor în acest an. Mijlocașul a trebuit să facă recuperare după unele probleme medicale.

Seria testelor va continua şi săptămâna viitoare, atunci când sunt programate întâlnirile cu Progresul Spartac Bucureşti (miercuri) şi CS Aninoasa (sâmbătă).

Petrolul Ploiești – CSU Craiova II 4-1 (2-0)

Marcatori: Arnăutu (26), Andor (35), Păun (65, penalti), Prunescu (81)/ Ciutică (76)

Petrolul: Bolboașă (71 Botezan) - Antoche (68 Prunescu), Ichim (68 Frâncu), Olaru (85 M. Bratu) - Saim (77 Catană), Andor (75 Cl. Tudor), Chindriș (82 Nițescu) , Velisar (Țicu) - Ciocâlteu (46 N. Popescu), Arnăutu (75 Cârjan), Păun (75 Lambru).