Zece membri ai galeriei Petrolului au intrat marţi, la prânz, în biroul lui Valeriu Răchită din incinta clubului pentru a-i cere explicaţii privind situaţia echipei. Surprins de acţiunea acestora, dar şi de prezenţa unor jurnalişti care au sosit odată cu fanii, Răchită le-a promis că va face tot ce-i va sta în putinţă pentru salvarea echipei de la retrogradare. Discuţia a fost purtată fără incidente.
Categorie: Sport
Petrolul / Fanii au dat buzna în biroul lui Răchită!
- Scris de Irina Sima
Zece membri ai galeriei Petrolului au intrat marţi, la prânz, în biroul lui Valeriu Răchită din incinta clubului pentru a-i cere explicaţii privind situaţia echipei. Surprins de acţiunea acestora, dar şi de prezenţa unor jurnalişti care au sosit odată cu fanii, Răchită le-a promis că va face tot ce-i va sta în putinţă pentru salvarea echipei de la retrogradare. Discuţia a fost purtată fără incidente.