Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

petrolul universitatea craiova
Categorie: Sport
  • Lupii galbeni nu reușesc să treacă de pragul de 33 de puncte, atins acum cinci etape.
  • După patru înfrângeri la rând, se află pe locul 9 în clasamentul din Superligă.
  • Confruntarea de pe “Ilie Oană”, cu Universitatea Craiova, s-a încheiat 0-1, după ce un gol al gazdelor a fost anulat în urma intervenției arbitrajului VAR.

Meijers a reușit să înscrie, pentru Petrolul, în minutul 37, dar arbitrajul VAR a intervenit decisiv pentru soarta meciului și a anulat golul, după o analiză de câteva minute.

Prelungirile primei reprize aveau să aducă primul și singurul gol al oaspeților, prin reușita lui Andrei Ivan.

Petrolul rămâne deocamdată pe poziția a 9-a, la numai un punct în fața FC Voluntari care joacă, luni, cu FC Argeș, echipa pe care ploieștenii o întâlnesc sâmbătă, de la ora 17.30, la Pitești, în ultima etapă a sezonului regulat. Meciul va conta mult în perspectiva luptelor ce se vor da, mai apoi, în play-out.

Citiți și: COSMIN ACHIM, DAT AFARĂ DE LA PETROLUL DUPĂ CE S-AR FI DESCOPERIT CĂ PARIA PE MECIURI DIN SUPERLIGĂ. FRF DERULEAZĂ O ANCHETĂ