Categorie: Sport

florin parvu 1Prima etapă a Ligii a III-a propune derbiul prahovean al Seriei a VI-a CSM Câmpina – Conpet Ploieşti. Meciul va avea loc pe data de 30 august.
Iată programul complet al turului campionatului în grupa echipelor prahovene.

Etapa 1

Avântul Reghin - FCM Târgovişte
AFCM Câmpina - AFC Conpet Ploieşti
FC Păpăuţi - FC Zagon
Urban Titu - SCM Argeşul Piteşti
Atletic Bradu - Fortuna
Chindia Târgovişte – Civitas Făgăraş

Etapa 2

AFC Conpet Ploieşti - Avântul Reghin
FC Zagon - AFCM Câmpina
SCM Argeş - FC Păpăuţi
Fortuna - Urban Titu
Civitas Făgăraş - Atletic Bradu
FCM Târgovişte – Chindia Târgovişte

Etapa 3

AFC Conpet Ploieşti - FCM Târgovişte
Avântul Reghin - FC Zagon
AFCM Câmpina - SCM Argeşul Piteşti
FC Păpăuţi - Fortuna
Urban Titu – Civitas Făgăraş
Atletic Bradu – Chindia Târgovişte

Etapa 4

FC Zagon - AFC Conpet Ploieşti
SCM Argeşul Piteşti - Avântul Reghin
Fortuna - AFCM Câmpina
Civitas Făgăraş - FC Păpăuţi
Chindia Târgovişte - Urban Titu
FCM Târgovişte - Atletic Bradu

Etapa 5

FC Zagon - FCM Târgovişte
AFC Conpet Ploieşti - SCM Argeşul Piteşti
Avântul Reghin - Fortuna
AFCM Câmpina – Civitas Făgăraş
FC Păpăuţi - Chindia Târgovişte
Urban Titu - Atletic Bradu

Etapa 6

SCM Argeşul Piteşti - FC Zagon
Fortuna - AFC Conpet Ploieşti
Civitas Făgăraş - Avântul Reghin
Chindia Târgovişte - AFCM Câmpina
Atletic Bradu - FC Păpăuţi
Urban Titu - FCM Târgovişte

Etapa 7

FCM Târgovişte - SCM Argeşul Piteşti
FC Zagon - Fortuna
AFC Conpet Ploieşti – Civitas Făgăraş
Avântul Reghin - Chindia Târgovişte
AFCM Câmpina - Atletic Bradu
FC Păpăuţi - Urban Titu

Etapa 8

Fortuna - SCM Argeşul Piteşti
Civitas Făgăraş - FC Zagon
Chindia Târgovişte - AFC Conpet Ploieşti
Atletic Bradu - Avântul Reghin
Urban Titu - AFCM Câmpina
FC Păpăuţi - FCM Târgovişte

Etapa 9

FCM Târgovişte - Fortuna
SCM Argeşul Piteşti – Civitas Făgăraş
FC Zagon - Chindia Târgovişte
AFC Conpet Ploieşti - Atletic Bradu
Avântul Reghin - Urban Titu
AFCM Câmpina - FC Păpăuţi

Etapa 10

Civitas Făgăraş - Fortuna
Chindia Târgovişte - SCM Argeşul Piteşti
Atletic Bradu - FC Zagon
Urban Titu - AFC Conpet Ploieşti
FC Păpăuţi - Avântul Reghin
AFCM Câmpina - FCM Târgovişte

Etapa 11

Avântul Reghin - AFCM Câmpina
AFC Conpet Ploieşti - FC Păpăuţi
FC Zagon - Urban Titu
SCM Argeşul Piteşti - Atletic Bradu
Fortuna - Chindia Târgovişte
FCM Târgovişte – Civitas Făgăraş

Back To Top