Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

Categorie: Timp liber

JURNALELE VAMPIRILORPRO CINEMA - 23:45 Jurnalele vampirilor(15) (sua, 2009, s. avent., episodul 7)
Damon şi Stefan Salvatore sunt doi fraţi, eterni adolescenţi, care, sub aparenţa unor vieţi normale, încearcă să-şi ascundă condiţia lor de vampiri, creaturi însetate de sânge. Timp de secole, ei au călătorit dintr-un loc într-altul pentru a-şi ascunde tinereţea vesnica şi imortalitatea...

TVR 1
20:00 Telejurnal (2013, emis. info.)
Cu: Mihai Constantin şi Ligia Munteanu
Meteo
20:55 Clubul celor care muncesc în România (rep.)
Fabricat în România
Cu: Moise Guran
21:00 Distractis - Distilat de comedie (2013, divertisment)
Invitat special: Trupa Iris
22:00 Charlot ucenic (sua, 1915, f. burl., a-n)
22:30 Biziday (2013, talk show) (live)
Cu: Moise Guran
Moise Guran
23:20 Oameni care au schimbat Lumea
23:30 Maşini, teste şi verdicte (magazin auto)
Cu: Costin Giurgea şi Tudor Bratu
0:00 Nocturne (talk show)
Realizator: Marina Constantinescu. Redactor Oana Cucuruzeanu. Regia artistica Aurel Badea. Producător tv Marina
Invitat: Radu Jude, regizor

ANTENA 1
20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)
Cu: Octavia Geamănu
20:30 Top Chef (2013, emis. culinară)
Juriu: Chef Joseph Hadad, Nicolai Tand şi Tudor Constantinescu.
Alexandra Leon
23:00 Un show păcătos(15) (divertisment) (live)
Cu: Dan Capatos / Invitat permanent: Cătălin Bordea
D.J.: Silviu Andrei

PRO TV
20:30 Risc maxim(AP) (sua, 1996, acţiune)
22:30 Ştirile Pro TV
Cu: Amalia Enache şi Cristian Leonte
Ştirile Pro TV
23:05 Homeland: Reţeaua terorii(15) (sua, 2011, s, sezonul 1, episodul 4)
DVD
0:00 Tanti Florica(12) (rom., 2012) (reluare)

ACASĂ TV
20:30 Îngeri pierduţi(AP) (rom., 2013, s. rom.)
21:30 Furtuna din adâncuri(AP) (mex., 2013, s. rom.)
22:30 Poveştiri de noapte(12) (2007, divertisment)
Cu: Cabral şi Mircea Solcanu
23:00 Cancan.ro(12) (emis. de div.)
Cu: Marius Niţă
23:30 Casa Ibacka(12) (2013, divertisment)
Cu: Cabral şi Andreea Ibacka
0:00 Îngeri pierduţi(AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

PRIMA TV
20:30 Mi-s de la ţară(AP) (2013, em. Conc., episodul 7)
Cu: Andreea Raicu
22:15 Trăsniţii(AP) (s. com., sezonul 21, episodul 33) - Instructorul de wrestling
Cu: Constantin Zamfirescu, Bogdan Dumitrescu, Grig Chiroiu, Toni Ionescu, Cătălin Marin, Livia Taloi
23:00 Focus Monden (2009, divertisment)
Cu: Alexandru Constantin şi Diana Bart
23:30 Fii pe fază! (2013, emis. con., episodul 41) (reluare)

TVR 2
20:10 Teatru: Hedda Gabler, de H. Ibsen - Partea a doua(AP)
Prezintă Radu Beligan (3')
Cu: Adrian Titieni, Ilinca Goia, Rodica Popescu Bitănescu, Ana Ioana Macaria, Andras Demeter, Claudiu Bleonţ, Ruxandra Sireteanu, Nikita Dembinski, Grigorita Rogobete, Laura Vieru, Valentin Popescu
Regia: Dominic Dembinski
21:30 M Magazin
Prezintă: Monica Colceriu
*Eveniment la zi
*Vedete fără secrete - Gabriela Cristea & Tavi Clonda
*Născut azi - Pavel Stratan
*Making of - "Nu ştiu cine eşti" cu Loredana şi Cornel Ilie
*Star Style - Alexandra Stan vs. Bianca Ioniţă
*Q&A
*Lumea Roxanei - interviu cu Toto Cutugno
22:00 Ora de ştiri (emis. info.)
*Meteo
*Sport (criptat)
23:10 Filmul de artă: Iluzionistul(AP) (engl.-fra., 2010, f. anim.)

HBO
20:00 Eu, robotul(12) (sua, 2004, f. fantast.acţ.)
DVDBlu-ray
22:00 Banshee(18) (sua, 2013, s. poliţist, episodul 8) - Vom trăi veşnic
22:50 Caut prieten pentru sfârşitul lumii(15) (sua, 2012, com. rom., col., a-n)
0:30 Cavalerul negru: Legenda renaşte(15) (sua, 2012, acţiune)
DVDBlu-ray
3:10 Comedia parodiilor(18) (sua, 2010, com.)

DISCOVERY TRAVEL AND LIVING
19:55 Restauratorul (s. doc.) - Conacul din Strada Grace/A 36-a cameră
20:20 Mâncăruri şic (s. doc.) - Sare şi piper
20:45 Din bunătăţile Greciei (emis. culinară) - Nuntă de vară
21:10 Case pe plajele Australiei (s. doc., episodul 6)
22:00 City Chic (s. doc.) - Roma
22:50 Anthony Bourdain: Fără rezervare (sua, s. doc.) - Brazilia
23:40 Case de vacanţă spectaculoase (s. doc., episodul 4)

DIVA UNIVERSAL
20:00 Neveste disperate(AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 19)
DVD
21:00 Ofiţeri începători(AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 4, episodul 9)
22:00 Soţii de militari(AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 12)
23:00 Soţii de militari(AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 13)
0:00 Reputaţia fiicei mele(12) (sua, 2012, thrill.)

AXN
20:05 CSI: New York - Criminaliştii(AP) (sua-can., 2004, s. poliţist, sezonul 8, episodul 4)
21:00 Psihologia crimei(12) (fra., 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 11)
22:05 Memorie perfectă(AP) (sua, 2011, s. dr., sezonul 2, episodul 5)
23:00 Hawaii 5.0(AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 10) - Heihei
23:55 Lege şi dreptate(AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 6)

PRO CINEMA
19:50 La Bloc(AP) (2003, s. com., episodul 143)
20:20 La Bloc(AP) (2003, s. com., episodul 144)
20:55 M.A.S.H(AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 15)
DVD
21:25 M.A.S.H(AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 16)
DVD
22:00 Casa asediată(15) (2010, thrill.)
23:45 Jurnalele vampirilor(15) (sua, 2009, s. avent., episodul 7)

TCM
22:00 Căutare disperată(15) (sua, 1988, thrill.)
DVDBlu-ray
0:25 Cavalerul negru(15) (sua, 2008, acţiune)
DVDBlu-ray
3:25 Maşina Timpului (sua, 1960, f. fantast. avent.)

MGM
21:00 Rancho Deluxe(12) (sua, 1975, com. west.)
22:40 Valdez(16) (sua, 1971, west.)
0:20 Whisky şi fantome (spa.-it., 1976, west.)

ANIMAL PLANET
20:10 Fraţi de mlaştină (sua-engl., 2011, s. reality show, episodul 13) - Sex, fălci şi aligatori
20:35 Fraţi de mlaştină (sua-engl., 2011, s. reality show, episodul 14) - Cursa aligatorului cu trei picioare
21:05 Apărătorul leilor (nz., f. doc., episodul 9)
21:35 Apărătorul leilor (nz., f. doc., episodul 10)
22:00 Drăgălaşi fără limite (sua, 2011, s. doc., sezonul 2, episodul 9) - Căţelul curajos
22:55 Drăgălaşi fără limite (sua, 2011, s. doc., sezonul 2, episodul 10) - Animale de companie speciale
23:50 Poliţia veterinară din Houston (sua, 2003, s. doc., sezonul 7, episodul 2) - Povestea lui Daisy

DISCOVERY CHANNEL
20:00 Supravieţuire în doi (s. doc., sezonul 3, episodul 6) - În meniu
21:00 Bear Grylls: Evadare din infern (episodul 6) - Episod-compilaţie
22:00 Monştrii apelor (sua, 2009, s. doc., episodul 2) - Legende ucigătoare
23:00 La un pas de moarte (engl.-sua, 2005, s. doc., sezonul 4, episodul 6) - 76 de zile în derivă
0:00 Nimic personal (s. doc.) - Divorţ mortal

HISTORY
20:00 Războiul transportatorilor (sua, 2012, s. reality show, sezonul 2, episodul 10) - Avioane, chinuri şi flăcări
20:30 Războiul transportatorilor (sua, 2012, s. reality show, sezonul 2, episodul 11) - Înapoi în viitor
21:00 Aşii amanetului (sua, 2009, s. reality show, sezonul 9, episodul 21) - Chitara şi canistra
21:30 Aşii amanetului (sua, 2009, s. reality show, sezonul 9, episodul 1) - Corey dă lovitura
22:00 Vikingii (irl.-can., 2013, s. avent., sezonul 1, episodul 5) - Raidul
23:00 Supraoamenii lui Stan Lee (sua, 2010, s. doc., sezonul 1, episodul 10) - Scutul uman
0:00 Extratereştri antici (sua, 2009, s. doc., sezonul 4, episodul 1) - Conspiraţia maya

Sursa: port.ro

Back To Top