- Scris de Ioana POPA
Primăria Câmpina a anunțat că un angajat al instituției a fost confirmat cu coronavirus în urma testării voluntare efectuate înainte de a pleca în concediu. Acest lucru a dus la plasarea, în izolare, a tuturor colegilor săi, cu o singură excepție.