- Scris de Ioana POPA
Reprezentanții Serviciului Județean de Ambulanță Prahova au transmis, miercuri, precizări în legătură cu accidentul care a avut loc în intersecția de la McDonald's-Nord, în jurul prânzului, și în care a fost implicată o ambulanță aflată în misiune.