Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

Categorie: Sport

dinamo viitorulFC Viitorul a întors scorul și a învins-o pe Dinamo în "Ștefan cel Mare" cu scorul de 2-1, după ce gazdele reușiseră deschiderea scorului.

Viitorul este acum calificată matematic în playoff.
Dan Nistor a deschis scorul în minutul 20 cu un șut de la 25 de metri. Viitorul a marcat de două ori în repriza secundă. Neluț Roșu i-a pasat în fața porții lui Boli, iar acesta a înscris cu un șut din prima, iar Florinel Coman a fost cel care a adus cele trei puncte în tabăra Viitorului cu un șut de la aproximativ 20 de metri sub bară, la care Brănescu n-a mai avut nicio reacție.
Viitorul rămâne lider în Liga 1 și acumulează 45 de puncte după 22 de etape, fiind la 5 lungimi de următoarele clasate CSU Craiova și FCSB (care are un meci mai puțin). Dinamo e pe 5, cu 32 de puncte.