Améliorer activement la puissance masculine et n est pas seulement appelé cialis 10mg prix. La qualité européenne actuelle est peu coûteuse.

Categorie: Actual
  • Petrolul Ploiești a reușit, sâmbătă, o nouă victorie, de data aceasta în deplasare, cu Voluntari , în etapa a 16-a din Superligă.
  • Unicul gol al partidei este înscris de Gicu Grozav, în minutul 10, din marginea careului (Voluntari - Petrolul 0-1).
  • Victoria a dus echipa ploieșteană pe locul 6, cu 23 de puncte.

Petrolul Ploiești a învins, sâmbătă, pe stadionul „Anghel Iordănescu”, pe FC Voluntari. Echipa ploieșteană a depășit criza rezultatelor, după victoria obținută în fața Argeșului, scor 2-0, pe stadionul „Ilie Oană”.

Unicul gol al partidei de pe stadionul „Anghel Iordănescu” a fost marcat de Grozav, în minutul 10, din marginea careului, la o pasă a lui Țicu. Prin această victorie, elevii lui Nae Constantin reușesc să urce pe locul 6, cu 23 de puncte, și să ocupe un loc în play-off.