Categorie: Actual
- Scris de Ioana POPA
- „Lupii” le fac un cadou doamnelor și domnișoarelor care vor să vină pe stadion, duminică, pe 1 martie, la penultimul meci pe care echipa în dispută în sezonul regular al Superligii. De Mărțișor, acestea vor avea acces gratuit la partida contra formației din Miercurea Ciuc.