Deputatul Cătălina Bozianu (PMP) participă la dezbaterea Sănătatea Prahovei - timpul pentru restart!
- Scris de Irina Sima
Liderul PMP Prahova, deputatul Cătălina Bozianu, a confirmat prezența la dezbaterea organizată de observatorulph.ro, ph-online.ro și actuualitateaprahoveană.ro privind sistemul sanitar.
Anunțul a fost postat pe Facebook:
Consiliul Județean Prahova a aprobat, în ședința de marți, indicatorii tehnico-economici pentru asfaltarea drumului care leagă localitățile Gornet și Păcureți.
Majoritatea parlamentarilor prahoveni, președintele Consiliului Județean Prahova și primarul Ploieștiului, Adrian Dobre, au confirmat participarea la dezbaterea "Sănătatea Prahovei – timpul pentru restart!" organizată de observatorulph.ro, ph-online și actualitateaprahoveană.ro.
În ședința de marți a Consiliului Județean Prahova, a fost avizată desprinderea comunei Păulești de la SPCLEP Ploiești.
Adrian Ungureanu, primarul comunei Brebu împreună cu angajați și consilieri locali urmează să plece în SUA în ceea ce reprezentanții primăriei numesc „vizită de studiu și schimb de experiență".
Deputatul liberal Roberta Anastase a acceptat invitația la dezbaterea organizată de mass media prahoveană "Sănătatea Prahovei – timpul pentru restart!"